Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

lawendyna

Cytuj wiadomość#6783586 poniedziałek, 24 maj 2021, 22:33:23
Dzięki za ten głos. Tak myślałam, niestety... Ale rzeczywiście, dopóki organizatorzy konkursów nic z tym nie robią, nasze starania po nic... emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6783596 wtorek, 25 maj 2021, 02:17:34
@[email protected] napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

@[email protected] napisał(a):

Jestem zła na samą siebie emotka Nie doczytałam w regulaminie, że Schwarzkopf był wyłącznie w hipermarketach Auchan i kupiłam w supermarkecie. No nic dobrze, że to nie skuter tylko bon.

witam w klubie kupiłam paragon na loterie surf biedronka w Carrefour  eh

Ja się zorientowałam dopiero dzisiaj jak zaczęłam wypełniać oświadczenie... Przeczytałam sam opis "kup w Auchan" i mam za swoje emotka

Smooth  emotka  
Bez  numeru, bez problemu  emotka
0 0

astronautka

Cytuj wiadomość#6783713 wtorek, 25 maj 2021, 14:37:57
ludzi wkurza wiele rzeczy, bo każdy jest inny więc nie krytykujcie mnie gdy Wam napiszę co mnie wkurza, ale wkurza jedna taka rodzina działająca głównie na FB w konkursach, naliczyłam po nazwisku i normalnie mnie to wkurza...wiem, każdy może, ale nic nie zrobię, że mnie to wkurza

agakaz2

Cytuj wiadomość#6783717 wtorek, 25 maj 2021, 14:40:33
astronautka napisał(a):

ludzi wkurza wiele rzeczy, bo każdy jest inny więc nie krytykujcie mnie gdy Wam napiszę co mnie wkurza, ale wkurza jedna taka rodzina działająca głównie na FB w konkursach, naliczyłam po nazwisku i normalnie mnie to wkurza...wiem, każdy może, ale nic nie zrobię, że mnie to wkurza

to się nazywa inaczej- zazdrość bo każdy może kombinować jak umie.

mnie wkurza pogoda która nie potrafi się zdecydować czy ma być cieplo czy zimno
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6783720 wtorek, 25 maj 2021, 14:45:11
Kurde sama osobiście kasowałam produkty na kasie i nie mam knora nabitego. Sprawdziłam już że 100 razy ten paragon i nie ma tej pozycji. Dziwne ,że bramki nie piszczały jak wychodziłam 
0 0

bubba

Cytuj wiadomość#6783725 wtorek, 25 maj 2021, 14:51:49
anialistopad napisał(a):

Kurde sama osobiście kasowałam produkty na kasie i nie mam knora nabitego. Sprawdziłam już że 100 razy ten paragon i nie ma tej pozycji. Dziwne ,że bramki nie piszczały jak wychodziłam 

Bramki piszczą tylko jeśli zabezpieczenie z towaru nie jest ściągnięte. Większość towarów w sklepach spożywczych nie ma zabezpieczeń.

astronautka

Cytuj wiadomość#6783727 wtorek, 25 maj 2021, 14:57:03
agakaz2 napisał(a):

astronautka napisał(a):

haha no tak jak nie masz argumentu tłumacz wszystko zazdrością... eh nawet tu są

visserarthur

Cytuj wiadomość#6783729 wtorek, 25 maj 2021, 15:09:47
anialistopad napisał(a):

emotka Myślisz, że bramki są takie genialne, że piszczą, bo produkt nie jest zeskanowany? emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6783733 wtorek, 25 maj 2021, 15:13:52
agakaz2 napisał(a):

astronautka napisał(a):

Można kombinować, ale uczciwie, a nie za wszelką cenę zdobyć wygraną.
Obecnie takie "kombinowanie" to w większości przypadków kupowanie głosów, granie na przysłowiowe chomiki i psy (czyli posiadanie wielu kont na różne dane a faktycznie stoi za nimi jedna osoba).
Wstawianie durnych emotek tam, gdzie liczy się ilość komentarzy czy głosów w rankingach na najbardziej aktywnych użytkowników. Albo dodatkowo jeszcze polubianie ich, co powoduje nabicie punktów.
Uprzedzanie organizatorów o takich zagrywkach nic nie daje, bo oni uważają, że "o co mi chodzi, przecież im chodzi o to, żeby był ruch na stronie".
Może i ruch jest, ale za to nic nie wnosi. 

agakaz2

Cytuj wiadomość#6783734 wtorek, 25 maj 2021, 15:14:20
astronautka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

astronautka napisał(a):

haha no tak jak nie masz argumentu tłumacz wszystko zazdrością... eh nawet tu są

a co tu ma do tego argument

ja.mam tak samo w graniu w serialach
wkurzam się że te same osoby wybierają do epizodów i to jest dramat
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6783735 wtorek, 25 maj 2021, 15:28:30
visserarthur napisał(a):

anialistopad napisał(a):

emotka Myślisz, że bramki są takie genialne, że piszczą, bo produkt nie jest zeskanowany? emotka

Piszcza. Osobiście się przekonałam w  Carrefourze. Stałam gadałam z koleżanką i nie wyjęłam z koszyka majonezu czy Keczupu i piszczała jak przechodzilam
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6783741 wtorek, 25 maj 2021, 15:51:02
anialistopad napisał(a):

visserarthur napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Piszcza. Osobiście się przekonałam w  Carrefourze. Stałam gadałam z koleżanką i nie wyjęłam z koszyka majonezu czy Keczupu i piszczała jak przechodzilam

Nie ma opcji. Czasem naklejają paski na np. gumy do żucia, więc może na majonezie miałaś, wózku, albo coś w torebce

sks900

Cytuj wiadomość#6783755 wtorek, 25 maj 2021, 16:32:07
anialistopad napisał(a):

visserarthur napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Jakiś błąd bramki. To byłoby za piękne, żeby bramki anty-złodziejskie wykrywały np. zwykły kod wydrukowany na opakowaniu. 
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6783759 wtorek, 25 maj 2021, 16:39:49
anialistopad napisał(a):

visserarthur napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Jak wyżej, albo był przyklejony pasek zabezpieczający, ale na takim produkcie to wątpliwe albo ochroniarz uruchomił bramkę zdalnie - mają piloty do tych bramek i mogą je sami włączać;) być może widział, że nie skasowałaś tego produktu
joan 0

niebieski

Cytuj wiadomość#6783788 wtorek, 25 maj 2021, 18:19:18
Sam nie wiem do jakiej to kategorii zaliczyć, czy "wkurza mnie..." czy "popraw sobie humor...", a może warto stworzyć wątek o tytule "godne napiętnowania..."!

FBilona

Cytuj wiadomość#6783803 wtorek, 25 maj 2021, 19:37:14
Do czego jeszcze się posuną? 

aniolka2310

Cytuj wiadomość#6783813 wtorek, 25 maj 2021, 20:33:18
anialistopad napisał(a):

Mi produkty w Auchan kasowała Pani kasjerka i nie nabiła Somatu  emotka
Sprawdziłam paragon kilka razy. Nie ma go na liście. Był pierwszy na ladzie, więc musiał jej „nie wskoczyć” kod. 
Najlepsze, że normalnie klient ucieszyłby się z darmowych kapsułek, a ja jestem wkurzona, bo na co bez paragonu mi Somat?  emotka

chochliczka

Cytuj wiadomość#6783836 wtorek, 25 maj 2021, 22:38:27
Wkurzaja mnie czarne slimaki, ktore zzeraja mi wszystko na dzialke. Szlag mnie trafia i plakac sie chce emotka (((((
0 0

brasia

Cytuj wiadomość#6783837 wtorek, 25 maj 2021, 22:50:29
chochliczka napisał(a):

Wkurzaja mnie czarne slimaki, ktore zzeraja mi wszystko na dzialke. Szlag mnie trafia i plakac sie chce emotka (((((

Mam to samo,moja sałata ucierpiała,a i rzodkiewka też.
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6783838 wtorek, 25 maj 2021, 22:51:59
brasia napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Mam to samo,moja sałata ucierpiała,a i rzodkiewka też.

Moje ogorki w foliaku- kazdy lisc zostal pozarty, nawet na arbuza sie polasily. Ciagle pada deszcz a to im  sprzyja. Ech plaga, z ktora ciezko jest wygrac ;/
0 0