Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

slomkab

Cytuj wiadomość#6784423 piątek, 28 maj 2021, 10:01:07
slavek napisał(a):

ola120 napisał(a):

Wkurza mnie żywiec. Codziennie ponad 2 tys nagród. A ja na tyle kodów zupełnie nic. Rano, w południe wieczorem- emotka

idento

Ja mam to samo
slavek 0

siewcazamieszania

Cytuj wiadomość#6784494 piątek, 28 maj 2021, 14:52:21
Wkurzają mnie takie konkursy https://www.e-kon...-mm.html#komentarze. Wartość szmacianej torby 155 zł wg organizatora. Nagrody w konkursach coraz słabsze a i tak zawsze znajda się ludzie, dla których ta torba to spełnienie marzeń  emotka

fineessa

Cytuj wiadomość#6784527 piątek, 28 maj 2021, 16:31:16
kumulacja napisał(a):

siewcazamieszania napisał(a):

Wkurzają mnie takie konkursy https://www.e-kon...-mm.html#komentarze. Wartość szmacianej torby 155 zł wg organizatora. Nagrody w konkursach coraz słabsze a i tak zawsze znajda się ludzie, dla których ta torba to spełnienie marzeń  emotka

To jest temat do wątku wq...ia mnie  emotka
Takie torby powinni rozdawać przy zakupie kilku Maślanek Mrągowskich, a nie organizować konkurs. 
Już jest pełno zdjęć konkursowych, co szanującego się konkursowicza (czyli mnie) bardzo wkurza!
Nie o takich nagrodach marzymy!

155zl??  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6784551 piątek, 28 maj 2021, 18:39:33
siewcazamieszania napisał(a):

Moim zdaniem zapomnieli o przecinku i powinno być 15,5 zł emotka   emotka

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6784629 sobota, 29 maj 2021, 11:59:28
Wkurza mnie, że teraz praktycznie wszystkie modele smartfonów mają wystające aparaty z tyłu. Kto to wymyślił? Muszę kupić nowy smartfon, ale obawiam się, że zaraz szybka od aparatu będzie porysowana. Jak użytkujecie takie telefony? Gruba obudowa? Nie rysują się? Muszę szybko kupić coś nowego bo stary tel. odmawia posłuszeństwa, ale nie mogę się zdecydować na żaden model przez ten właśnie wystający aparat lub kwotę nieakceptowalną dla mnie jak na telefon, który ma służyć do rozmów, smsów i przeglądania internetów.... emotka
0 0

astronautka

Cytuj wiadomość#6784631 sobota, 29 maj 2021, 12:32:03
ktosiek1 napisał(a):

Wkurza mnie, że teraz praktycznie wszystkie modele smartfonów mają wystające aparaty z tyłu. Kto to wymyślił? Muszę kupić nowy smartfon, ale obawiam się, że zaraz szybka od aparatu będzie porysowana. Jak użytkujecie takie telefony? Gruba obudowa? Nie rysują się? Muszę szybko kupić coś nowego bo stary tel. odmawia posłuszeństwa, ale nie mogę się zdecydować na żaden model przez ten właśnie wystający aparat lub kwotę nieakceptowalną dla mnie jak na telefon, który ma służyć do rozmów, smsów i przeglądania internetów.... emotka

masz dwie opcje, kupić szkło/folię na aparat lub etui które zakryje taki wystający aparat...ja mam redmi note 9 pro i za 10 zl na ali kupiłam takie etui że nie muszę mieć foli (chociaż folię też kupiłam, ale lezy w szafie) 

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6784634 sobota, 29 maj 2021, 12:54:39
astronautka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

masz dwie opcje, kupić szkło/folię na aparat lub etui które zakryje taki wystający aparat...ja mam redmi note 9 pro i za 10 zl na ali kupiłam takie etui że nie muszę mieć foli (chociaż folię też kupiłam, ale lezy w szafie) 

No właśnie też o redmi note 9 myślę, tylko ten aparat
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6784637 sobota, 29 maj 2021, 13:27:34
Wracam po 10 ciężkich dniach w szpitalu z córką i w ramach relaksu przeglądam konkursy promocyjne...
chyba muszę sobie nową formę odpoczynku znaleźć....

anialistopad

Cytuj wiadomość#6784640 sobota, 29 maj 2021, 14:24:15
ktosiek1 napisał(a):

astronautka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

No właśnie też o redmi note 9 myślę, tylko ten aparatTermin 

Redmi 9note jest zarąbisty i uwierz mi na słowo ten aparat wogole nie przeszkadza
0 0

rencia163

Cytuj wiadomość#6784931 poniedziałek, 31 maj 2021, 14:44:26
Wkurza mnie czekanie za kurierem. Gdzie fotel z euro sklepu? Gdzie mój kosz piknikowy od astry?   emotka
0 0

lolzek

Cytuj wiadomość#6785111 wtorek, 1 czerwiec 2021, 08:18:15
Przejrzałam najnowsze konkursy, w większości strasznie biedne, nieciekawe nagrody. Nie ma w czym grać.  emotka

FBilona

Cytuj wiadomość#6785115 wtorek, 1 czerwiec 2021, 08:39:10
slomkab napisał(a):

slavek napisał(a):

ola120 napisał(a):

Wkurza mnie żywiec. Codziennie ponad 2 tys nagród. A ja na tyle kodów zupełnie nic. Rano, w południe wieczorem- emotka

idento

Ja mam to samo

Też mnie to zastanawia. Czyżby jakiś filtr? Eliminujący. Czy pech? 
0 0

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6785119 wtorek, 1 czerwiec 2021, 08:45:50
lolzek napisał(a):

Przejrzałam najnowsze konkursy, w większości strasznie biedne, nieciekawe nagrody. Nie ma w czym grać.  emotka

A mnie denerwują nie tyle te nieciekawe nagrody, co produkty które trzeba kupić aby wziąć udział w loterii- same śmieci i przetworzone produkty!
Na szybkie sniadanie w pracy zupka Amino, na obiad fasolka po bretonsku z sloika, a na podwieczorek przysnacki popite colą.
Po raz kolejny będę liczyć na znalezione paragony w koszykach.

Czy nie mozna zrobić loterii z czymś zdrowym?  emotka  raz ze zachęci do zakupu to dwa- ludzie sięgną po to w przyszłości.

rare85

Cytuj wiadomość#6785122 wtorek, 1 czerwiec 2021, 09:00:43
lolzek napisał(a):

O, to ja mam całkiem odwrotnie. Uważam, że jest tak dużo konkursów i wkurza mnie, że pewnie coś interesującego przeoczę lub zapomnę i będę żałować, że nie wzięłam w nim udziału.. 

brasia

Cytuj wiadomość#6785144 wtorek, 1 czerwiec 2021, 10:17:44
Zapomniałam odebrać dwie nagrody natychmiastowe z Rosmanna. 
0 0

inska

Cytuj wiadomość#6785170 wtorek, 1 czerwiec 2021, 12:25:15
kukuleczka napisał(a):

Czy nie mozna zrobić loterii z czymś zdrowym?

jest knorr+warzywo
a w temacie: najbardziej mnie wkurza brak czasu na granie, wysyłam męża z listą do sklepu, kupuje, paragony leżą i nie wysyłam a konkursy się kończą emotka
0 0

slavek

Cytuj wiadomość#6785176 wtorek, 1 czerwiec 2021, 12:46:07
inska napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Czy nie mozna zrobić loterii z czymś zdrowym?

jest knorr+warzywo
a w temacie: najbardziej mnie wkurza brak czasu na granie, wysyłam męża z listą do sklepu, kupuje, paragony leżą i nie wysyłam a konkursy się kończą emotka

myślę, ze to raczej bark organizacji, też tak mam żeby nie było emotka
joan 0

antylopia

Cytuj wiadomość#6785236 wtorek, 1 czerwiec 2021, 15:17:10
wkurza mnie przedłużanie konkursow, zmiany w regulaminach. wchodzę sprawdzić czy pojawiły się wyniki a konkurs jeszcze trwa emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6785259 wtorek, 1 czerwiec 2021, 16:34:12
antylopia napisał(a):

wkurza mnie przedłużanie konkursow, zmiany w regulaminach. wchodzę sprawdzić czy pojawiły się wyniki a konkurs jeszcze trwa emotka

Jeśli nie ma zapisu w regulaminie, że organizator może przedłużyć czas trwania konkursu, to pisz reklamację na bezzasadne przedłużanie terminu. 
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6785368 środa, 2 czerwiec 2021, 09:33:30
sprzedawanie rzeczy w dziale: KUPIĘ i odwrotnie oraz dyskusje w wątkach typu MDW lub Paragony emotka