Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

magy2020

Cytuj wiadomość#6787493 piątek, 11 czerwiec 2021, 11:09:18
Wkurza mnie, że dzisiaj będąc u fryzjera dowiedziałam się, że jakiś czas temu umarłam na covida. Aż mnie zmroziło.

escada

Cytuj wiadomość#6787685 piątek, 11 czerwiec 2021, 19:45:05
wybrałam się do Kauflandu, stałam przed Somatem i kombinowałam jak koń pod górę co tu wybrać za te 20zł, bo zmywarki nie mam, a konkurs kusi. Tabletki dużo droższe, w końcu wybrałam sól i jakiś płyn. A teraz czytam paragon i jak wół, czarno na białym - Finish. Aż sprawdziłąm co kupiłam , faktycznie Finish. No żesz, wrrrrr...
0 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6787739 piątek, 11 czerwiec 2021, 23:30:15
anialistopad napisał(a):

Siedzę sobie spokojnie na balkonie i widzę dzieci w wieku 9-13 lat. Słyszę ich słownictwo to jak przeklinają i odnoszą się do siebie wyzywając od najgorszych. Ale to jeszcze nic . W pewnym momencie widzę jak jeden starszy chłopak popycha tego młodszego . Mały się przewraca cudem nie uderzył głową w krawężnik tylko poleciał na trawę. Ten starszy zaczyna go kopać po głowie,plecach. Mały płacze. Dre się na tego gówniarza z balkonu ,bo zanim zlecę z 2 piętra to jeszcze coś by zrobił temu małemu. Starszy ucieka wyzywając mnie od kur....starych szmat itp... mały wstaje poobijany i zapłakany . Zeszłam na dół,ale już go nie było. Kurde gdzie są rodzice takich wrednych bachorów? Pytałam sąsiadów czy ,ktoś zna te dzieciaki i nikt nic nie wie. Wkurzyłam się na maksa. Niech ją dorwę tego gnoja to za uszy do matki go zaprowadzę i niech dzwoni na policję,gdzie sobie chce ,że nekam jej dziecko . Tak nie może być ,by takie dzieci kopały te młodsze po głowie 

Sąsiadka miała 7 dzieci, nie sprawiające kłopotów oprócz Roberta, który terroryzował rodzeństwo, a sama go złapałam jak głową Pawła uderzał w mur domu. Dzisiaj jest dorosły i ma poważne problemy z agresja. Partnerki szybko się pakują, nie oglądając się do tylu
0 0

maa

Cytuj wiadomość#6787844 sobota, 12 czerwiec 2021, 17:56:55
FBilona napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Siedzę sobie spokojnie na balkonie i widzę dzieci w wieku 9-13 lat. Słyszę ich słownictwo to jak przeklinają i odnoszą się do siebie wyzywając od najgorszych. Ale to jeszcze nic . W pewnym momencie widzę jak jeden starszy chłopak popycha tego młodszego . Mały się przewraca cudem nie uderzył głową w krawężnik tylko poleciał na trawę. Ten starszy zaczyna go kopać po głowie,plecach. Mały płacze. Dre się na tego gówniarza z balkonu ,bo zanim zlecę z 2 piętra to jeszcze coś by zrobił temu małemu. Starszy ucieka wyzywając mnie od kur....starych szmat itp... mały wstaje poobijany i zapłakany . Zeszłam na dół,ale już go nie było. Kurde gdzie są rodzice takich wrednych bachorów? Pytałam sąsiadów czy ,ktoś zna te dzieciaki i nikt nic nie wie. Wkurzyłam się na maksa. Niech ją dorwę tego gnoja to za uszy do matki go zaprowadzę i niech dzwoni na policję,gdzie sobie chce ,że nekam jej dziecko . Tak nie może być ,by takie dzieci kopały te młodsze po głowie 

Sąsiadka miała 7 dzieci, nie sprawiające kłopotów oprócz Roberta, który terroryzował rodzeństwo, a sama go złapałam jak głową Pawła uderzał w mur domu. Dzisiaj jest dorosły i ma poważne problemy z agresja. Partnerki szybko się pakują, nie oglądając się do tylu

niestety takie dzieci wymagają pomocy, niestety, nie wszyscy to wiedzą ... emotka
0 0

ikropka

Cytuj wiadomość#6787850 sobota, 12 czerwiec 2021, 18:36:41
Żywiec Zdrój. Kupiłam zgrzewkę wody na konkurs i ... nie można zarejestrować paragonu. Paragon z tym numerem został już zarejestrowany emotka
0 0

avanti99

Cytuj wiadomość#6787862 sobota, 12 czerwiec 2021, 20:32:53
anialistopad napisał(a):

dobrze zrobilas, ze zareagowalas. ja tez robilam jako dziecko glupoty (oczywiscie nie bicie) i pamietam jak inni ludzie interweniowali albo przychodzili na skarge. Mysle, ze to ok. Spoleczenstwo powinno brac odpowiedzialnosc za takie sytuacje, podjac dzialanie, wlasnie skarcenie slowne chociazby. Teraz mam wrazenie, ze duzo ludzi napisze zale w internecie ale nie zareaguje. Boja sie roszczeniowych rodzicow, moze i sami dostana od jakis meneli albo jeszcze jakis przewrazliwiony rodzic ich zacznie napastowac. Nie dziwie sie. Gratuluje odwagi cywilnej.
androm 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6787894 niedziela, 13 czerwiec 2021, 07:34:41
superloser napisał(a):

ikropka napisał(a):

Żywiec Zdrój. Kupiłam zgrzewkę wody na konkurs i ... nie można zarejestrować paragonu. Paragon z tym numerem został już zarejestrowany emotka

Data i nip nie wystarczaja  emotka
Smolarowi ciezko wychodzi dorzucenie numeru kasy fiskalnej  emotka  

Ostatnio miałam tak z lodami Oreo, kod z patyka wyskakiwał jak nieprawidłowy lub zarejestrowany. Do tego nie wiadomo, czy w kodzie jest O czy 0. Próbowałam różnych wersji- ciągle ten sam komunikat.  Wkurzyłam się , połamałam patyk i wyrzuciłam do kubła, więcej tych przebrzydle słodkich lodów nie kupię.
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6787896 niedziela, 13 czerwiec 2021, 08:24:41
FBbeata7 napisał(a):

superloser napisał(a):

ikropka napisał(a):

Ostatnio miałam tak z lodami Oreo, kod z patyka wyskakiwał jak nieprawidłowy lub zarejestrowany. Do tego nie wiadomo, czy w kodzie jest O czy 0. Próbowałam różnych wersji- ciągle ten sam komunikat.  Wkurzyłam się , połamałam patyk i wyrzuciłam do kubła, więcej tych przebrzydle słodkich lodów nie kupię.

Tam gdzie niby jest 0 lub O, najprawdopodobniej jest q.
U mnie przeszło.
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6787906 niedziela, 13 czerwiec 2021, 11:00:07
rufus napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

superloser napisał(a):

ikropka napisał(a):

Tam gdzie niby jest 0 lub O, najprawdopodobniej jest q.
U mnie przeszło.

potwierdzam z tym Q... Nawpisywałam się mnóstwo kombinacji i wciąż było nieprawidłowo, wq w końcu napisałam do Kropki, szybko odpisali i podali mi prawidłowy kod (się okazało że 0 - O to tak naprawdę Q)
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6788027 poniedziałek, 14 czerwiec 2021, 05:12:33
Ja tak bardzo prozaicznie... wkurza mnie plus SIEDEM stopni za oknem rano, dnia 14 czerwca.  emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6788028 poniedziałek, 14 czerwiec 2021, 05:38:29
bruce napisał(a):

Ja tak bardzo prozaicznie... wkurza mnie plus SIEDEM stopni za oknem rano, dnia 14 czerwca.  emotka

I powiem Ci ze jest zimno po nogach ciągnie jak w zimie  emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6788032 poniedziałek, 14 czerwiec 2021, 07:45:33
agakaz2 napisał(a):

bruce napisał(a):

I powiem Ci ze jest zimno po nogach ciągnie jak w zimie  emotka

Zgadza się, wietrzysko potworne, kałuże... Masakra, co za rok w tym roku...  emotka
0 0

gizoon

Cytuj wiadomość#6788091 poniedziałek, 14 czerwiec 2021, 11:19:53
Wkurzają mnie sklepy internetowe z materiałami budowlanymi, armatura łazienkową itp. Dzisiaj moje wkurzenie osiągnęło apogeum. Od maja się remontuję i zamawianie czegoś przez internet to jest dramat. Większość sprzedawców sprzedaje towar, którego nie ma. Na wszystko trzeba czekać. Na kabinę czekałem 2 tygodnie a miała być w 2 dni robocze. Na kafelki 3 tygodnie a miały być od ręki ... Dzisiaj z rana dzwoni pani, że na brodzik trzeba czekać 2 tygodnie. No to już ludzkie pojęcie przechodzi. Chciałem panele zamówić - stan od ręki oczywiście. Dzwonie nie mają! Co to ma być. To jest jawne wprowadzanie klienta w błąd. Jakby człowiek wiedział, to by nie zamówił u takich kombinatorów. Inni sprzedawcy widzę, że są "jeleniami" podając prawdziwy okres oczekiwania. Inni bazują na tym, że jak coś zamówisz, opłacisz to już nie będzie Ci się chciało bawić ze zwrotem środków i poczekasz ten tydzień, dwa bo u innych przecież tez by się czekało ... Czy takie coś można zgłosić do rzecznika praw konsumenta ? 

uleczkaa

Cytuj wiadomość#6788242 poniedziałek, 14 czerwiec 2021, 18:25:06
Jak mnie wkurza,  że za siedem miesięcy grania,  ani razu nic nie wygrałam na fecebooku. Zwyczajnie nie umiem tam grać. Pewnie fakt,  że mam góra trzydziestu "znajomych" ,nie pozostaje bez znaczenia dla organizujących konkursy,  ale żeby ani razu?
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6788248 poniedziałek, 14 czerwiec 2021, 18:33:37
uleczkaa napisał(a):

Jak mnie wkurza,  że za siedem miesięcy grania,  ani razu nic nie wygrałam na fecebooku. Zwyczajnie nie umiem tam grać. Pewnie fakt,  że mam góra trzydziestu "znajomych" ,nie pozostaje bez znaczenia dla organizujących konkursy,  ale żeby ani razu?

Może warto zoptymalizować granie? emotka
1) Jaki masz profil? Czy wyglądasz bardziej na konkursowicza, czy może zwykłego śmiertelnika?
2) Czy udostępniasz na profilu jakiekolwiek konkursy lub loterie?
3) Czy bierzesz udział w konkach, gdzie jest po min. kilkaset zgłoszeń?
4) Czy dywersyfikujesz swoje zgłoszenia, czy też lecisz zawsze podobnym szablonem?
5) Czy bierzesz udział, w czym się da (niezależnie od nagrody)?
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6788276 poniedziałek, 14 czerwiec 2021, 20:12:01
joan napisał(a):

uleczkaa napisał(a):

Może warto zoptymalizować granie? emotka
1) Jaki masz profil? Czy wyglądasz bardziej na konkursowicza, czy może zwykłego śmiertelnika?
2) Czy udostępniasz na profilu jakiekolwiek konkursy lub loterie?
3) Czy bierzesz udział w konkach, gdzie jest po min. kilkaset zgłoszeń?
4) Czy dywersyfikujesz swoje zgłoszenia, czy też lecisz zawsze podobnym szablonem?
5) Czy bierzesz udział, w czym się da (niezależnie od nagrody)?

Jako ze często gram na facebooku to podpowiem, że ilość znajomych nie ma żadnego znaczenia. Duze firmy, organizujące konkursy nie zwracają uwagi na to czy masz na tablicy udostępnione same konkursy czy posty o ratowaniu zwierzaków.  Małe firemki sprawdzają czasem profile zanim kogoś nagrodzą, bo szukają potencjalnych klientów a nie konkursowicza, który chce mieć odhaczoną kolejną wygraną która opyli na olx czy allegro. 

Ale niestety przeraża ilość nagrodzonych kont, które są typowo fejkowe, oraz osób które kradną czyjeś teksty i zdjęcia nawet te z wizerunkiem.
joan 0

joan

Cytuj wiadomość#6788286 poniedziałek, 14 czerwiec 2021, 21:19:35
domika napisał(a):

Jako ze często gram na facebooku to podpowiem, że ilość znajomych nie ma żadnego znaczenia. Duze firmy, organizujące konkursy nie zwracają uwagi na to czy masz na tablicy udostępnione same konkursy czy posty o ratowaniu zwierzaków.  Małe firemki sprawdzają czasem profile zanim kogoś nagrodzą, bo szukają potencjalnych klientów a nie konkursowicza, który chce mieć odhaczoną kolejną wygraną która opyli na olx czy allegro. 

Ale niestety przeraża ilość nagrodzonych kont, które są typowo fejkowe, oraz osób które kradną czyjeś teksty i zdjęcia nawet te z wizerunkiem.

Ilość znajomych rzeczywiście nie ma znaczenia, poza tym można to ukryć.

Nie zgodę się z tym, że firmy nie zwracają uwagi na wpisy fb.
Po pierwsze: nikt nie ma ochoty na goownoburzę spod znaku "a ta pani ciągle wygrywa, kogo wy nagradzacie, oto zrzuty ekranu z jej nagrodami" czy "z tą mafią konkursową to nie mam szans, a to JA jestem Waszą klientką i moja rodzina trzy pokolenia wstecz".
Po drugie: możesz yebać PiS albo być zdania, że "Arka Gdynia kruwa świnia", ale marki jednak nie chcą być kojarzone z takimi laureatami.
Po trzecie: Facebook wyraźnie zaznaczył, że konto powinno zawierać prawdziwe imię i nazwisko, zatem przedziwne fejkowo-konkursowe konta z założenia nie spełniają wymogów regulaminów i firmy, co znają zapisy swojego regulaminu (a niektórzy mają regulaminy w d*) z miejsca odrzucają dziwaków. Wystarczy popatrzeć na listy laureatów.

Podsumowując: jak wszędzie... trzeba wiedzieć, u kogo grać. Żeby zarobić, a się nie narobić emotka
0 0

maa

Cytuj wiadomość#6788338 wtorek, 15 czerwiec 2021, 07:29:42
joan napisał(a):

domika napisał(a):

Ilość znajomych rzeczywiście nie ma znaczenia, poza tym można to ukryć.

Nie zgodę się z tym, że firmy nie zwracają uwagi na wpisy fb.
Po pierwsze: nikt nie ma ochoty na goownoburzę spod znaku "a ta pani ciągle wygrywa, kogo wy nagradzacie, oto zrzuty ekranu z jej nagrodami" czy "z tą mafią konkursową to nie mam szans, a to JA jestem Waszą klientką i moja rodzina trzy pokolenia wstecz".
Po drugie: możesz yebać PiS albo być zdania, że "Arka Gdynia kruwa świnia", ale marki jednak nie chcą być kojarzone z takimi laureatami.
Po trzecie: Facebook wyraźnie zaznaczył, że konto powinno zawierać prawdziwe imię i nazwisko, zatem przedziwne fejkowo-konkursowe konta z założenia nie spełniają wymogów regulaminów i firmy, co znają zapisy swojego regulaminu (a niektórzy mają regulaminy w d*) z miejsca odrzucają dziwaków. Wystarczy popatrzeć na listy laureatów.

Podsumowując: jak wszędzie... trzeba wiedzieć, u kogo grać. Żeby zarobić, a się nie narobić emotka

Na pewno jest dużo racji w tym co piszesz, ale też zgadzam się z przedmówcami.
Ja też skutecznie zraziłam się do facebookowych konkursów.
Skuteczność jak dotąd zerowa emotka
joan 0

kiedystobylo

Cytuj wiadomość#6788339 wtorek, 15 czerwiec 2021, 07:43:11
Powiem ze swojego doświadczenia: wygrałam duże nagrody ze swojego konta, gdzie mam ok. 100 znajomych, zdjęcie, posty (niekonkursowe) i jestem typowym użytkownikiem. Grałabym zawsze z tego konta, ale dobijają mnie potem podszepty znajomych (a najgorzej rodziny), która dowiaduje się o wygranej albo czyta i wyśmiewa moje teksty. 

Założyłam więc konto tylko pod konkursy. Mam tam swoje imię i nazwisko, również zdjęcie, kilku znajomych (na moim codziennym koncie jestem pod pseudonimem). Wciąż trochę wygrywam, ale gram raczej o drobiazgi - nagrody do 100, 200 zł. Większych mi się na tym koncie nie udało (to może być też oczywiście przypadek).  emotka  

Ogólnie znacznie lepiej idą mi kreatywne na fb czy instagramie. Promocyjne to natomiast dramat i wygrywam raz na ruski rok emotka
joan 0

maa

Cytuj wiadomość#6788340 wtorek, 15 czerwiec 2021, 07:53:37
kiedystobylo napisał(a):

Powiem ze swojego doświadczenia: wygrałam duże nagrody ze swojego konta, gdzie mam ok. 100 znajomych, zdjęcie, posty (niekonkursowe) i jestem typowym użytkownikiem. Grałabym zawsze z tego konta, ale dobijają mnie potem podszepty znajomych (a najgorzej rodziny), która dowiaduje się o wygranej albo czyta i wyśmiewa moje teksty. 

Założyłam więc konto tylko pod konkursy. Mam tam swoje imię i nazwisko, również zdjęcie, kilku znajomych (na moim codziennym koncie jestem pod pseudonimem). Wciąż trochę wygrywam, ale gram raczej o drobiazgi - nagrody do 100, 200 zł. Większych mi się na tym koncie nie udało (to może być też oczywiście przypadek).  emotka  

Ogólnie znacznie lepiej idą mi kreatywne na fb czy instagramie. Promocyjne to natomiast dramat i wygrywam raz na ruski rok emotka

doskonale ujęte jak wygląda rzeczywistośc konkursów na facebooków w moich oczach
0 0