Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

uleczkaa

Cytuj wiadomość#6788348 wtorek, 15 czerwiec 2021, 08:40:30
Dziękuję za duży odzew,  z kilu dobrych rad skorzystam. Mam konto niekonkursowe, ale nie dodaję tam z zasady żadnych osobistych danych ani zdjęć( kota ewentualnie), gram o zróżnicowane nagrody,( ale unikam konkursów o kubek czy dlugopis), udostępniam posty, lajkuję, piszę w kreatywnych i gram w tych "loteryjnych" i jakoś nie umiem się przebić. Może faktycznie trzeba zmienić podejście,  grać roztropniej. Albo uznać wyższość innych uczestników i się nie spinać. Dzięki jesze raz za konkretną dyskusję.
0 0

maa

Cytuj wiadomość#6788351 wtorek, 15 czerwiec 2021, 08:46:18
uleczkaa napisał(a):

Dziękuję za duży odzew,  z kilu dobrych rad skorzystam. Mam konto niekonkursowe, ale nie dodaję tam z zasady żadnych osobistych danych ani zdjęć( kota ewentualnie), gram o zróżnicowane nagrody,( ale unikam konkursów o kubek czy dlugopis), udostępniam posty, lajkuję, piszę w kreatywnych i gram w tych "loteryjnych" i jakoś nie umiem się przebić. Może faktycznie trzeba zmienić podejście,  grać roztropniej. Albo uznać wyższość innych uczestników i się nie spinać. Dzięki jesze raz za konkretną dyskusję.

jeszcze chciałam dodać, że  w konkursach jest tak, że każdy musi znaleźć coś dla siebie - ja generalnie od lat najbardziej preferuję promocyjne i chyba już tak zostanie.
W Facebookowych nie wygrywam.
Na Instagraimie nie gram.

azaflora

Cytuj wiadomość#6788357 wtorek, 15 czerwiec 2021, 09:22:47
uleczkaa napisał(a):

Mam pięciu znajomych od lat, teraz rzadko biorę udział w konkach na Fb,wygrywałam na siebie i na :chomiki", nawet, gdy była tylko jedna nagroda.
Zwróć uwagę na to, jakie odpowiedzi nagradzają w kreatywnych: wazeliniarstwo /takie pomijałam od początku, bo nie lubię i nie umiem kadzić emotka /; długie litanie czy zwięźle i na temat; częstochowskie rymy, czy proza. Sama sobie musisz wypośrodkować czy warto zagrać, czy to strata czasu i nerwów.

fineessa

Cytuj wiadomość#6788417 wtorek, 15 czerwiec 2021, 11:45:59
Ja tylko dodam od siebie ze teraz bardzo chętnie są nagradzane posty w których jest wypowiedz tekstowa+zdjęcie czego osobiście bardzo nie lubię

domika

Cytuj wiadomość#6788455 wtorek, 15 czerwiec 2021, 13:05:31
fineessa napisał(a):

Ja tylko dodam od siebie ze teraz bardzo chętnie są nagradzane posty w których jest wypowiedz tekstowa+zdjęcie czego osobiście bardzo nie lubię

Też strasznie tego nie lubię.
Skoro prośba jest by napisać to powinna być zablokowana opcja dodawania zdjęć. A tak dodaje każdy by się wyróżnić emotka
I nie znoszę konkursów typu dokończ zdanie - dla mnie zdanie kończy się po kropce a niektórzy piszą elaboraty na pół strony i oczywiście wygrywają.

rozczochrana-bobrzyca

Cytuj wiadomość#6788461 wtorek, 15 czerwiec 2021, 13:12:43
Z Ballantinesa przyszła mi nagroda z rozbitą szklanką. Ale oczywiście mail podany w regulaminie, na który składa się reklamacje, nie działa/ jest zapełniony.... . 
0 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6789210 czwartek, 17 czerwiec 2021, 18:26:05
Pierwszy raz mi się zdarzyło ze opis produktu był zupełnie inny na czytniku a zupełnie inny w kasie przez co mam zapas musztardy na kilka miesięcy  emotka
0 0

luk1990

Cytuj wiadomość#6789265 piątek, 18 czerwiec 2021, 00:16:35
rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

Z Ballantinesa przyszła mi nagroda z rozbitą szklanką. Ale oczywiście mail podany w regulaminie, na który składa się reklamacje, nie działa/ jest zapełniony.... . 

napisz do nich na facebooku emotka  mi szybko przysłali skrzynię z nowymi szklankami ;D

domika

Cytuj wiadomość#6789344 piątek, 18 czerwiec 2021, 11:11:16
Wkurza mnie po raz kolejny rozbieżność wartości regulaminowej przedmiotów z tą rzeczywistą.
Konkurs Nestle ITM - zegarki Mi band 5 wyceniona na 190 zł za sztukę gdzie w sklepach są po 99 zł ...
Rowery Kellys wraz z akcesoriami wycenili sobie na prawie 10 tys.  gdzie wartość rzeczywista obu rowerów to niecałe 5 tys a gadżetów niech nawet będzie i 1000 .

A gdzie podziała się reszta pieniążków ?
rare85 0

olunka

Cytuj wiadomość#6789345 piątek, 18 czerwiec 2021, 11:13:17
domika napisał(a):

Wkurza mnie po raz kolejny rozbieżność wartości regulaminowej przedmiotów z tą rzeczywistą.
Konkurs Nestle ITM - zegarki Mi band 5 wyceniona na 190 zł za sztukę gdzie w sklepach są po 99 zł ...
Rowery Kellys wraz z akcesoriami wycenili sobie na prawie 10 tys.  gdzie wartość rzeczywista obu rowerów to niecałe 5 tys a gadżetów niech nawet będzie i 1000 .

w dodatku mi bandy z Nestle to 1 stopien, a 2 stopien to 400zł emotka
0 0

tadziowa

Cytuj wiadomość#6789347 piątek, 18 czerwiec 2021, 11:15:37
domika napisał(a):

Dokładnie. Uniqueone przesadziło.
domika 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6789448 piątek, 18 czerwiec 2021, 16:20:23
tadziowa napisał(a):

domika napisał(a):

Dokładnie. Uniqueone przesadziło.

czyli znowu pozbywają się rzeczy leżących po magazynach bo już jest miband 6 a miband 5 można kupić od 90 zł. Rowery pewnie też nie są jakąś nowością. Wartość nagród przesadzona.
0 0

antylopia

Cytuj wiadomość#6789536 sobota, 19 czerwiec 2021, 09:04:18
wkurza mnie przeogromną ilość spamu zalewająca moja skrzynkę od wczoraj . to nie parę maili ale parędziesiąt i wiekszos wygrałeś, gratulujemy, brawo...
przednie przez to przeoczę prawdziwego maila z gratulacjami

ewa-zielinska

Cytuj wiadomość#6789568 sobota, 19 czerwiec 2021, 14:47:38
Abc /Okocim, nie dość że znalezienie sklepu kosztowało mnie już sporo wysiłku w tym upale, bo tam gdzie miał być już chyba dawno go nie było to potem w dwóch następnych w ogóle nie było piwa Okocim, bo odnalezieniu sklepu z resztkami tego piwa opis na paragonie : piwo
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6789575 sobota, 19 czerwiec 2021, 15:43:59
ewa-zielinska napisał(a):

Abc /Okocim, nie dość że znalezienie sklepu kosztowało mnie już sporo wysiłku w tym upale, bo tam gdzie miał być już chyba dawno go nie było to potem w dwóch następnych w ogóle nie było piwa Okocim, bo odnalezieniu sklepu z resztkami tego piwa opis na paragonie : piwo

Opisem się nie przejmuj  emotka
0 0

maryjka

Cytuj wiadomość#6789581 sobota, 19 czerwiec 2021, 16:25:38
pikawka napisał(a):

a co w sytuacji, kiedy na paragonie nie jest napisane konkretnie co to za produkt? trzeba iść do sklepu i prosić o dodatkowe informacje w razie wygranej czy organizator konkursu sam sobie to weryfikuje?
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6789593 sobota, 19 czerwiec 2021, 18:15:54
maryjka napisał(a):

pikawka napisał(a):

a co w sytuacji, kiedy na paragonie nie jest napisane konkretnie co to za produkt? trzeba iść do sklepu i prosić o dodatkowe informacje w razie wygranej czy organizator konkursu sam sobie to weryfikuje?

Gram od 2 lat, w zeszlym roku prawie 100 nagrod mialam a bylam po pieczątkę 1 raz i to chyba z własnej nadgorliwości bo byłam świeżakiem. W groszku zawsze mam opis typu piwo i nigdy nikt się nie czepial. Wysylam zawsze, nawet jak opis do du..y A w razie co potem będę się martwić. 
fran49 0

escada

Cytuj wiadomość#6789605 sobota, 19 czerwiec 2021, 20:04:32
w loterii Kasa na grilla (Develey) życzą sobie już w zgłoszeniowym formularzu nr konta bankowego 
nagód pienieżnych jest 6 sztuk, zgłoszen zapewne tysiące. Po co im ten nr konta już teraz?
venix 0

akarolcia

Cytuj wiadomość#6789682 niedziela, 20 czerwiec 2021, 16:23:32
[quote=Ja również mam ten problem - niestety...

antylopia] wkurza mnie przeogromną ilość spamu zalewająca moja skrzynkę od wczoraj . to nie parę maili ale parędziesiąt i wiekszos wygrałeś, gratulujemy, brawo...

agakaz2

Cytuj wiadomość#6789683 niedziela, 20 czerwiec 2021, 16:28:32
akarolcia napisał(a):

[quote=Ja również mam ten problem - niestety...

antylopia] wkurza mnie przeogromną ilość spamu zalewająca moja skrzynkę od wczoraj . to nie parę maili ale parędziesiąt i wiekszos wygrałeś, gratulujemy, brawo...

0 0