Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

ziolko

Cytuj wiadomość#6796922 czwartek, 22 lipiec 2021, 17:19:03
Jakim cudem dopiero po 3 dniach informują o przyjęciu zgłoszenia? To nie powinno być wysyłane automatycznie??
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6796924 czwartek, 22 lipiec 2021, 17:31:30
montezuma napisał(a):

COLUMBIT - omijać to g...o szerokim łukiem

To była pierwsza nagroda, którą u nich wygrałam i jeszcze ją zabrali emotka
Nigdy nie miałam szczęścia cokolwiek wygrać, ani w opisowych,ani w loterii emotka
Myślę,że takich osób jest więcej.
Ponadto wkurza mnie,że skończyły się tusze do drukarki i muszę kupić nowe. Mało to, od niedzieli nie mogę wyjechać z parkingu autem. Są barierki na pilota i oczywiście mój  pilot nie działa.Myślałam, że wyczerpała się bateria, więc kupiłam nową i też niestety nie działa. Udałam się do Spółdzielni,ponieważ to ich parking. Pan powiedział mi,że widocznie rozkodował się pilot i on nic nie zrobi. Muszę sama na swój koszt naprawić. Dał mi namiary, gdzie mam iść, bo nowego pilota nie mają i nie mogą mi wymienić. Drugą wersję dał taką, że mogę wypowiedzieć umowę i wtedy przepada kaucja, którą wpłaciłam przy pierwszej umowie i zawrzeć nową umowę, a wtedy wpłacam nową kaucję i dostaję nowego pilota.Czegoś tu nie rozumiem?parking jest Spółdzielni i pilot jest Spółdzielni więc oni powinni coś z tym zrobić, skoro pilot się rozkodował. emotka Państwo w państwie i ludzi głupich robią emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6796925 czwartek, 22 lipiec 2021, 17:37:17
tereniagno a nie mogłaś wysłać zdjęcia paragonu razem z produktem? 
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6797033 piątek, 23 lipiec 2021, 09:08:14
ziolko napisał(a):

Na paragonie jest Vanish gold100ml,więc uważałam, że to wystarczy.
Przy zgłoszeniu skanuje się paragon, a skąd mogłam wiedzieć co wydrukuje kasa.
Napisałam do nich maila. Jestem ciekawa czy odpiszą.
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6797111 piątek, 23 lipiec 2021, 16:01:42
tereniagno napisał(a):

ziolko napisał(a):

Na paragonie jest Vanish gold100ml,więc uważałam, że to wystarczy.
Przy zgłoszeniu skanuje się paragon, a skąd mogłam wiedzieć co wydrukuje kasa.
Napisałam do nich maila. Jestem ciekawa czy odpiszą.

Trzymam kciuki. W razie czego możesz dosłać zdjęcie produktu z paragonem, że kupiłaś właściwy produkt, a w sklepie mają niewłaściwy opis. 
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6797235 sobota, 24 lipiec 2021, 18:49:18
Wyszłam dziś na ogródek przydomowy, by w spokoju poczytać książkę, a mój sąsiad zza płotu w tym czasie na cały regulator przez kilka godzin słuchał Vox FM,  

agakaz2

Cytuj wiadomość#6797240 sobota, 24 lipiec 2021, 19:56:51
cudaczek121 napisał(a):

Wyszłam dziś na ogródek przydomowy, by w spokoju poczytać książkę, a mój sąsiad zza płotu w tym czasie na cały regulator przez kilka godzin słuchał Vox FM,  

sluchawki na uszy I sluchasz swojej muzyki

mnie wkurzają sąsiedzkie pogawędki o 1 w nocy na balkonie masakra 
0 0

FBmonika33

Cytuj wiadomość#6797241 sobota, 24 lipiec 2021, 20:07:41
A mnie ten konkurs Lech. Ogólnie nie mam parcia na tą koszulkę, ale dostałam sporo zawleczek. Kilka dni temu próbowałam, ale pytania dla mnie kosmos, głównie rap/hip hop. Dzisiaj dostałam kilka i nagle pytania "ludzkie" niestety za mało dla mnie by coś ustrzelić. A zmarnowałam z 50 ostatnio.
0 0

FBilona2

Cytuj wiadomość#6797406 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 11:55:40
Wkurza mnie, że znikły wszelkie wiadomości z forumowiczami. Macie może jakiś pomysł co się stało? 
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6797416 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 12:48:07
cudaczek121 napisał(a):

łączę się w bólu, dokładnie wiem jak to jest....
0 0

ikropka

Cytuj wiadomość#6797419 poniedziałek, 26 lipiec 2021, 13:40:07
FBmonika33 napisał(a):

A mnie ten konkurs Lech. Ogólnie nie mam parcia na tą koszulkę, ale dostałam sporo zawleczek. Kilka dni temu próbowałam, ale pytania dla mnie kosmos, głównie rap/hip hop. Dzisiaj dostałam kilka i nagle pytania "ludzkie" niestety za mało dla mnie by coś ustrzelić. A zmarnowałam z 50 ostatnio.

Łączę się w bólu. Nawet nie wiem o kim mowa w tych pytaniach.
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6797763 środa, 28 lipiec 2021, 07:09:12
a mnie wkurzają hipokryci emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6797766 środa, 28 lipiec 2021, 08:54:39
ikropka napisał(a):

FBmonika33 napisał(a):

Łączę się w bólu. Nawet nie wiem o kim mowa w tych pytaniach.

dlatego jak ktoś chce koszulkę to wygrywanie trzeba zostawić dla profesjonalistów i z nimi się dogadać.

dany-duszek

Cytuj wiadomość#6797863 środa, 28 lipiec 2021, 17:38:23

bruce

Cytuj wiadomość#6797878 środa, 28 lipiec 2021, 18:44:03
bruce napisał(a):

... bezradność. Czasem mam demoniczną wprost ochotę wyjść z siebie, stanąć obok i dać paru gościom w gębę.  emotka  Ale tak porządnie, żeby mega zabolało! Portal ponoć magiczny, zatem: czary-mary, niech się stanie!  emotka

Jeszcze poczaruję, bo dopiero dziś widzę pierwsze znikome działanie mojego wpisu: wkurza mnie nadal bezradność wobec "niemożliwego".  emotka emotka
0 0

wojteke-konkursy

Cytuj wiadomość#6797896 środa, 28 lipiec 2021, 21:20:04
Pomimo, że niewiele wpisuję kapsli (te, które wypiję) i zdarzyło mi się z Heinekena wiele razy wygrać też wartościowe nagrody właśnie z kodów to irytuje mnie to, że ludzie wpisują po 50 dziennie i myślę, że ogranicznie do 1-3 na jednego maila byłoby słuszne i liczę, że kiedyś tak zrobią, aby się odechciało wpisywać tylu kodów, bo to nie fair, że jakiś właściciel baru etc. ma nieskończoną ilośc kodów!
0 0

pusheen

Cytuj wiadomość#6797901 środa, 28 lipiec 2021, 21:35:38
wojteke-konkursy napisał(a):

Pomimo, że niewiele wpisuję kapsli (te, które wypiję) i zdarzyło mi się z Heinekena wiele razy wygrać też wartościowe nagrody właśnie z kodów to irytuje mnie to, że ludzie wpisują po 50 dziennie i myślę, że ogranicznie do 1-3 na jednego maila byłoby słuszne i liczę, że kiedyś tak zrobią, aby się odechciało wpisywać tylu kodów, bo to nie fair, że jakiś właściciel baru etc. ma nieskończoną ilośc kodów!

Jeśli piszesz o Żywcu to tam jest ograniczenie - 5 kodów dziennie. emotka A czy ktoś uczciwie zgłasza tylko tyle to już inna sprawa.
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6797902 środa, 28 lipiec 2021, 21:40:18
Wczoraj wieczorem byłam na SORze, żeby zrobili mi EKG - ból w mostku od samego rana. Okazało się, że to nie zawał, a zapalenie chrząstek międzyżebrowych. Wkurza mnie, że nie mogę kichać, kaszleć, głośno mówić i przede wszystkim się śmiać, bo cała klatka mnie masakrycznie boli.

A i jeszcze wkurza mnie, że kobieta, która mnie badała skierowała mnie do psychologa, bo według niej mam tendencję do nadmiernego perfekcjonizmu i jestem początkująca pracoholiczka (bo się przyznałam, że dzisiaj zaczynam urlop, a ona stwierdziła, że nie dopuszczam do siebie myśli, że ktoś mógłby mnie zastąpić i cała sytuacja jest na tle nerwowym).

visserarthur

Cytuj wiadomość#6798033 czwartek, 29 lipiec 2021, 12:48:27
Gerber, na paragonie 6 produktów, wyskakuje, że paragon już niby zarejestrowany, a oni nie reagują na maila, bo zapewne nie wiedzą co zrobić w tej sytuacji  emotka
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6798054 czwartek, 29 lipiec 2021, 13:41:36
superloser napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Gerber, na paragonie 6 produktów, wyskakuje, że paragon już niby zarejestrowany, a oni nie reagują na maila, bo zapewne nie wiedzą co zrobić w tej sytuacji  emotka

A juz go raz rejestrowales?

No oczywiste, że nie, tylko, że ich system weryfikuje zapewne tylko numer paragonu, więc jak ktoś już taki numer zgłosił, to mam taki komunikat... (wątpię, że ktoś miał i paragon z tą samą datą i z tyloma produktami co ja)
0 0