Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

tea

Cytuj wiadomość#6808011 poniedziałek, 13 wrzesień 2021, 19:10:22
Wkurza mnie ze tak słabo idzie handel konkursowy emotka  ludzie chcą kupować za pol darmo bo wygrane w konkursach a to przecież nowe, nieużywane, oryginalnie zapakowane markowe sprzęty…

nanajka81

Cytuj wiadomość#6808016 poniedziałek, 13 wrzesień 2021, 19:19:04
tea napisał(a):

Wkurza mnie ze tak słabo idzie handel konkursowy emotka  ludzie chcą kupować za pol darmo bo wygrane w konkursach a to przecież nowe, nieużywane, oryginalnie zapakowane markowe sprzęty…

i dlatego przestałam grać o to czego nie potrzebuję, sprzedać coś konkursowego za godziwą cenę jest ciężko szczególnie gdy chce się sprzedać szybko aby mieć miejsce na kolejne nagrody

dzidziapiernik

Cytuj wiadomość#6808023 poniedziałek, 13 wrzesień 2021, 19:38:29
natka005 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

natka005 napisał(a):

...loteriada. Tyle lat grania, tyle wpisanych kuponów i jak zwykle nic. 

Wysłałam 320 kodów  Loteriady i co?
0 - wygranej - NICO

o jeju ja miałam dużo, dużo więcej... no cóż, może za rok nam się uda.

Nawet mi się nie chce liczyć, ile tego było. Tak na wagę - będzie z pół kilo makulatury emotka emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6808025 poniedziałek, 13 wrzesień 2021, 19:43:52
tea napisał(a):

U mnie zawsze problemem były nagrody, które wpadały jako niezamierzone (celowałam w jedne, wygrałam inne, albo - aby zdobyć cenniejsze, trzeba było wygrać najpierw te "słabsze", albo - wygrałam wprawdzie te, o jakich marzyłam, ale zdobyłam ich niespodziewanie za dużo jednocześnie). I wtedy sprzedaż takich "zbędnych" nagród, to naprawdę spory problem.  emotka
A w temacie wkurza mnie bezczelna niesłowność ludzi.  emotka emotka  I niech mi magia Portalu pomoże, bo zaraz wyjdę z siebie!  emotka

ktosiek1

Cytuj wiadomość#6808028 poniedziałek, 13 wrzesień 2021, 19:50:06
tea napisał(a):

a mnie wkurza pewien typ ludzi z olx... np. wystawiam rzecz za cenę X. Przy czym zawsze gdy widzę, że ktoś jest realnie zainteresowany, jestem skłonna do sensownej negocjacji i upustu, gdyż zazwyczaj chce się fanta po prostu pozbyć. Natomiast dostaję widomości typu: "jaka cena ostateczna?" i tyle. No przecież ja swoją cenę podaję, jeżeli ktoś chciałby kupić za inną, to chyba powinien mi ją zaproponować? Odpisuję więc właśnie w ten sposób, na co odpowiedzi zawsze brak. Nie rozumiem o co chodzi, czego taki typ kupującego oczekuje? Ze napiszę, że za darmo i jeszcze zapłacę za przesyłkę, czy jak? Nigdy nie otrzymałam potem od takiego delikwenta jego propozycji ceny...

fineessa

Cytuj wiadomość#6808037 poniedziałek, 13 wrzesień 2021, 20:41:08
ktosiek1 napisał(a):

tea napisał(a):

a mnie wkurza pewien typ ludzi z olx... np. wystawiam rzecz za cenę X. Przy czym zawsze gdy widzę, że ktoś jest realnie zainteresowany, jestem skłonna do sensownej negocjacji i upustu, gdyż zazwyczaj chce się fanta po prostu pozbyć. Natomiast dostaję widomości typu: "jaka cena ostateczna?" i tyle. No przecież ja swoją cenę podaję, jeżeli ktoś chciałby kupić za inną, to chyba powinien mi ją zaproponować? Odpisuję więc właśnie w ten sposób, na co odpowiedzi zawsze brak. Nie rozumiem o co chodzi, czego taki typ kupującego oczekuje? Ze napiszę, że za darmo i jeszcze zapłacę za przesyłkę, czy jak? Nigdy nie otrzymałam potem od takiego delikwenta jego propozycji ceny...

A mnie jeszcze wkurza jak wystawiam dajmy na to konsole za 1300zl a typ mi pisze 500zl i biorę. Najlepiej za darmo oddać.

pikawka

Cytuj wiadomość#6808040 poniedziałek, 13 wrzesień 2021, 20:46:32
fineessa napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

tea napisał(a):

A mnie jeszcze wkurza jak wystawiam dajmy na to konsole za 1300zl a typ mi pisze 500zl i biorę. Najlepiej za darmo oddać.

Ooo! To mnie najbardziej wkurza! 

delfinka101

Cytuj wiadomość#6808054 poniedziałek, 13 wrzesień 2021, 21:54:20
fineessa napisał(a):

Ja wtedy odpisuję; to bierz i daj znać, gdzie za tyle dają to tez wezmę emotka  

ivanotta

Cytuj wiadomość#6808056 poniedziałek, 13 wrzesień 2021, 22:10:16
pikawka napisał(a):

fineessa napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

tea napisał(a):

nawet nie wiecie ile mi krwi psując tacy ludzie w ciągu dnia.. mam swój patent. Na vinted jak dostaje śmieszne oferty to wtedy idę w górę i nawet podnoszę cenę niż była na początku emotka . Na olx niestety Januszy nie brakuje. Nie wiem dlaczego ale umiłowali sobie ten portal. Zaraz po rosyjskobrzmiących naciągaczach.. Pamiętam hitem dla mnie był głośnik JBL Xtreme 3 - akurat na wakacjach byłam ale dziennie przychodziło mi po 15 wiadomości z pytaniami za ile jestem w stanie sprzedać, mimo że w ofercie nie było opcji negocjacji a wystawione miałam już z 300zł mniej niż w sklepie. Faktycznie większość tych ofert była w granicach 400zł a sprzęt koło 1000 w sklepie.. Ale wiecie co jest najlepsze. Pisze im wiadomości że już mam zarezerwowany sprzęt dla kogoś za kwotę o 50zł mniejszą niż proponują emotka . Spróbujcie, może im się odechce. 

melancholia

Cytuj wiadomość#6808060 poniedziałek, 13 wrzesień 2021, 22:55:23
ivanotta napisał(a):

pikawka napisał(a):

fineessa napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

tea napisał(a):

nawet nie wiecie ile mi krwi psując tacy ludzie w ciągu dnia.. mam swój patent. Na vinted jak dostaje śmieszne oferty to wtedy idę w górę i nawet podnoszę cenę niż była na początku emotka . Na olx niestety Januszy nie brakuje. Nie wiem dlaczego ale umiłowali sobie ten portal. Zaraz po rosyjskobrzmiących naciągaczach.. Pamiętam hitem dla mnie był głośnik JBL Xtreme 3 - akurat na wakacjach byłam ale dziennie przychodziło mi po 15 wiadomości z pytaniami za ile jestem w stanie sprzedać, mimo że w ofercie nie było opcji negocjacji a wystawione miałam już z 300zł mniej niż w sklepie. Faktycznie większość tych ofert była w granicach 400zł a sprzęt koło 1000 w sklepie.. Ale wiecie co jest najlepsze. Pisze im wiadomości że już mam zarezerwowany sprzęt dla kogoś za kwotę o 50zł mniejszą niż proponują emotka . Spróbujcie, może im się odechce. 

Ja wolę od razu blokować bez wdawania się w dyskusję. Bo niestety ludzie bywają mściwi. Raz odmówiłam sprzedaży za śmieszną cenę, to zaraz usunęli mi ogłoszenie, miałam tylko informację, że ktoś zgłosił sprzedaż niedzowolonych substancji czy coś takiego. Nikt chyba nawet nie sprawdził mojego ogłoszenia, bo sprzedawałam wtedy kamerę go pro. Innym razem jak nie chciałam taniej sprzedać, to facet groził mi, że w takim razie zgłosi moje ogłoszenie, że produkt jest niedostępny, a ja nie chcę wyłączyć ogłoszenia. Ludzie bywają tam podli... od dawna też nie podaję już tam swojego numeru telefonu, bo wydzwaniali na okrągło. 

dzidziapiernik

Cytuj wiadomość#6808068 wtorek, 14 wrzesień 2021, 08:04:13
ktosiek1 napisał(a):

a mnie wkurza pewien typ ludzi z olx... np. wystawiam rzecz za cenę X. Przy czym zawsze gdy widzę, że ktoś jest realnie zainteresowany, jestem skłonna do sensownej negocjacji i upustu, gdyż zazwyczaj chce się fanta po prostu pozbyć. Natomiast dostaję widomości typu: "jaka cena ostateczna?" i tyle. No przecież ja swoją cenę podaję, jeżeli ktoś chciałby kupić za inną, to chyba powinien mi ją zaproponować? Odpisuję więc właśnie w ten sposób, na co odpowiedzi zawsze brak. Nie rozumiem o co chodzi, czego taki typ kupującego oczekuje? Ze napiszę, że za darmo i jeszcze zapłacę za przesyłkę, czy jak? Nigdy nie otrzymałam potem od takiego delikwenta jego propozycji ...

Dorzucę do tego, że jak już zdecyduję się pójść na kompromis i na przykład zaokrąglić cenę w dół, kiedy już wszystko wydaje się dogadane i tylko czekam na wpłatę, zapada jakaś taka niezręczna cisza... na kilka dni emotka po czym (po kolejnym zapytaniu z mojej strony) odzywa się taki ktoś, że on jednak zrezygnował. Ani przepraszam, ani dziękuję. Zawracanie czterech liter. emotka emotka Takich tylko blokować, by nie dać mu drugiej szansy na psucie humoru. emotka

domika

Cytuj wiadomość#6808085 wtorek, 14 wrzesień 2021, 09:29:15
Ja jestem za miękka na olx, dlatego wszelkie dyskusje prowadzi mój mąż. On się nie migdali ani nie bawi w półsłówka emotka

Ja sobie sprzedaję drobnostki typu książki itp. a on zajmuje się grubszym asortymentem emotka
Chociaż muszę przyznać że nawet i w przypadku książki wystawionej za 7 zł są ludzie którzy chcą jeszcze ją kupić za 5  emotka

Hitem jednak była sprzedaż wagi kuchennej - nowej za 15 zł. Gościu się pytał czy sprzedam za 12 z wysyłką w cenie emotka
Mnie byłoby wstyd pisać.

fiona25

Cytuj wiadomość#6808204 wtorek, 14 wrzesień 2021, 15:17:44
pikawka napisał(a):

fineessa napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

tea napisał(a):

Mnie też  emotka , też dostałam info "kupię za 700"  emotka  ,odpisałam "nie skorzystam" - dwa dni później sprzedałam za cenę jaką wystawiłam , bez jakichkolwiek negocjacji..
0 0

rainbowdash

Cytuj wiadomość#6808227 wtorek, 14 wrzesień 2021, 16:30:27
nivea... tyle zgloszen a tylko 1 nędzny zestaw kosmetyków....
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6808231 wtorek, 14 wrzesień 2021, 16:54:17
domika - przecież tyle kosztowałaby wysyłka emotka  więc co? Waga za darmo? I miałabyś dokładać do interesu? 
domika 0

lucya

Cytuj wiadomość#6808313 wtorek, 14 wrzesień 2021, 23:08:24
Wkurza mnie przewaga loterii nad konkursami kreatywnymi  emotka

donia7

Cytuj wiadomość#6808366 środa, 15 wrzesień 2021, 10:10:38
Wkurza i smuci mnie oczko chore mojej kici  emotka trzy wizyty u weta, niby chlamydioza i miała antybiotyk, a się pogarsza emotka  patrzę na nią i płaczę emotka

atyde25

Cytuj wiadomość#6808385 środa, 15 wrzesień 2021, 10:50:45
Łączę się w bólu a najlepsze jak ktoś jeszcze prosi o 100 zdjęć.A potem ma nowe 100 pytań.I nagle milknie na wieki.Nawet dzięki za poświęcony czas rozmyśliłem się.Nic 0.I zawsze sobie mówię nigdy więcej konwersacji  a potem jakoś tak głupio i się odpisuje.A niesmak zostaje.Dlatego wolę jak nikt nie zadaje dodatkowych pytań  w tym tych śmiesznych kupię za tyle i tyle jak  cena i tak jest niska i podana jak krowie na rowie.
A  wkurza mnie ilość paragonów do ogarnięcia jakie się  gromadzą przez te loterie wszystkie.

bruce

Cytuj wiadomość#6808616 czwartek, 16 wrzesień 2021, 05:22:48
Kumulacja za kumulacją w tym Lotto, a tu nigdy nic nie wpadnie.  emotka  Nawet, kiedy już się zdecyduję i gram.  emotka
andii 0

kalmia86

Cytuj wiadomość#6808642 czwartek, 16 wrzesień 2021, 10:11:06
Wkurza mnie to, że się łatwo wkurzam...
0 0