Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

anialistopad

Cytuj wiadomość#6814641 środa, 13 październik 2021, 11:16:55
Śliwka wygrałam voucher i już go straciłam. Niby zła datę z paragonu wpisałam 
0 0

misiapysiamisia

Cytuj wiadomość#6814643 środa, 13 październik 2021, 11:22:26
anialistopad napisał(a):

Coś dzisiaj ten 13 robi się prawdziwy 13.
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6814645 środa, 13 październik 2021, 11:24:53
misiapysiamisia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Coś dzisiaj ten 13 robi się prawdziwy 13.

Nic mi nawet nie mów kupiłam nowa i płytę indukcyjna i  nie działa. Teraz 2 tygodnie czekamaz naprawia,a bez płyty lipa
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6814651 środa, 13 październik 2021, 11:35:01
anialistopad napisał(a):

takie przegrane z powodu nieuwagi najbardziej bolą emotka też mam kilka takich na koncie emotka
0 0

angelsoul

Cytuj wiadomość#6814805 środa, 13 październik 2021, 21:04:36
Wkurza mnie Smolar. Zupełnie nie czaję, o co im chodzi, a obstawiają jakieś 70% konkursów.  emotka

mamimamu

Cytuj wiadomość#6814808 środa, 13 październik 2021, 21:36:50
angelsoul napisał(a):

Wkurza mnie Smolar. Zupełnie nie czaję, o co im chodzi, a obstawiają jakieś 70% konkursów.  emotka

Ja mam tak z Amooco  emotka  Jak organizują - to kilka konków na raz; więc jeśli klapa - to po całości emotka   emotka  
Może kiedyś zrozumiem, o co im "kaman"  emotka

southlander

Cytuj wiadomość#6814950 czwartek, 14 październik 2021, 14:41:16
Cały dzień telefon leżał obok mnie. Wyszedłem dosłownie na 3 minuty do samochodu, wracam, nieodebrane połączenie z nieznanego numeru. Nikomu obcemu numeru nie podawałem, zresztą mój prywatny numer ma niewiele osób i naprawdę nie zdarza się żeby prywatna osoba której nie mam w kontaktach i której się nie spodziewam, ot tak dzwoniła. Sprawdziłem też numer w bazach internetowych, myślę sobie że może zaznaczyłem jakieś zgody marketingowe - ale tego numeru nigdzie nie ma, nic nie wskazuje że to jakiś telemarketing. Kurier - też raczej nie, nie mam żadnego maila ani smsa że nadano do mnie przesyłkę, zresztą niczego w tym tygodniu się nie spodziewam. Zacząłem się zastanawiać czy to nie info o głównej z jakiegoś konkursu. Ech... miałem się zdrzemnąć bo padam, teraz nie zasnę, a i tak na koniec się okaże że to pomyłka albo że mój agent ubezpieczeniowy dzwonił z prywatnego i chce mi coś wcisnąć.  emotka
0 0

lucya

Cytuj wiadomość#6814955 czwartek, 14 październik 2021, 15:19:22
mamimamu napisał(a):

angelsoul napisał(a):

Ja mam tak z Amooco  emotka  Jak organizują - to kilka konków na raz; więc jeśli klapa - to po całości emotka   emotka  
Może kiedyś zrozumiem, o co im "kaman"  emotka

I ja się dołączam do Amooco i Smolara  emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6814991 czwartek, 14 październik 2021, 17:13:12
southlander bo jak się wychodzi, nawet na minutę, to trzeba  telefon nosić przy tyłku, bo inaczej zadzwoni...
Taka jest złośliwość losu...
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6814992 czwartek, 14 październik 2021, 17:19:39
southlander napisał(a):

Cały dzień telefon leżał obok mnie. Wyszedłem dosłownie na 3 minuty do samochodu, wracam, nieodebrane połączenie z nieznanego numeru. Nikomu obcemu numeru nie podawałem, zresztą mój prywatny numer ma niewiele osób i naprawdę nie zdarza się żeby prywatna osoba której nie mam w kontaktach i której się nie spodziewam, ot tak dzwoniła. Sprawdziłem też numer w bazach internetowych, myślę sobie że może zaznaczyłem jakieś zgody marketingowe - ale tego numeru nigdzie nie ma, nic nie wskazuje że to jakiś telemarketing. Kurier - też raczej nie, nie mam żadnego maila ani smsa że nadano do mnie przesyłkę, zresztą niczego w tym tygodniu się nie spodziewam. Zacząłem się zastanawiać czy to nie info o głównej z jakiegoś konkursu. Ech... miałem się zdrzemnąć bo padam, teraz nie zasnę, a i tak na koniec się okaże że to pomyłka albo że mój agent ubezpieczeniowy dzwonił z prywatnego i chce mi coś wcisnąć.  emotka

A nie prościej oddzwonić? emotka
(W temacie - zbyt dużo, żeby tu wymieniać.)
0 0

aneta19790411

Cytuj wiadomość#6815073 piątek, 15 październik 2021, 08:04:05
southlander napisał(a):

Można oddzwonić. Ale fakt, że nie podajemy nikomu numeru, ale jednocześnie gramy tym numerem w różnych konkursach powoduje, że dostęp do niego ma wiele osób i firmy (przekazywanie danych). Tak czy tak - życzę, żeby to była główna i zadzwonili jeszcze raz emotka

FBmonika33

Cytuj wiadomość#6815112 piątek, 15 październik 2021, 10:47:48
brak trampek z konkursu Air wick. myślałam , że na jesień jeszcze pośmigam
0 0