szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie
Home » Forum » Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania

szukano wpisów użytkownika nadeim · znaleziono: 291
  • Autor
    Wiadomość
  • Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6424889
    Gość nadeim

Powrót do góry
    RE: SZUKAM....
    pioge7 napisał(a): nadeim napisał(a): pioge7 napisał(a): Jaki internet polecacie (chodzi o ogólnopolski, domowy internet na komputery i laptopy i wifi). Kończy mi się umowa z moim dostawcą a nie wiem[zobacz wypowiedź w wątku]
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6424883
    Gość nadeim

Powrót do góry
    pioge7 napisał(a): Jaki internet polecacie (chodzi o ogólnopolski, domowy internet na komputery i laptopy i wifi). Kończy mi się umowa z moim dostawcą a nie wiem jaki[zobacz wypowiedź w wątku]
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6424881
    Gość nadeim

Powrót do góry
    tereniagno napisał(a): Przy odbiorze deski z Winiar zabierają paragon,czy tylko do wglądu? w regulaminie jest informacja że ma oznaczyć paragon że została odebrana deska i[zobacz wypowiedź w wątku]
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6423906
    Gość nadeim

Powrót do góry
    chasiaq napisał(a): defed napisał(a): chasiaq napisał(a): Szukam informacji, czy kurierzy dostarczą np. zmywarke na palecie, na 5 piętro (jest winda).Czy trzeba wykupić dodatkową usługa, czy to zależy od[zobacz wypowiedź w wątku]
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6422583
    Gość nadeim

Powrót do góry
    RE: Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
    madzia1-s napisał(a): nadeim napisał(a): myszulka napisał(a): violka88 napisał(a): sarenka napisał(a): zamówiony nóż Fiskars z Develey za punktyDziękuję  xpac za info, że nie trzeba mieć… [zobacz wypowiedź w wątku]
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6422551
    Gość nadeim

Powrót do góry
    myszulka napisał(a): violka88 napisał(a): sarenka napisał(a): zamówiony nóż Fiskars z Develey za punktyDziękuję  xpac za info, że nie trzeba mieć… [zobacz wypowiedź w wątku]
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6422323
    Gość nadeim

Powrót do góry
    jokan napisał(a): czy z sidoluxa jest 1 nagroda na gospodarstwo na 1 losowanie? na losowanie z całego tygodnia, czyli można raz na tydzień wygrać. [zobacz wypowiedź w wątku]
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6421921
    Gość nadeim

Powrót do góry
    RE: Wkurza mnie...
    pablo75 napisał(a): nadeim napisał(a): slonko365 napisał(a): nadeim napisał(a): cherry_coke napisał(a): Ale żeby dyszki w Develey-u nie trafić.  :wstyd: u mnie to samo emotka A to nie lepiej nawet? 10 zł nie fortuna, a przynajmniej[zobacz wypowiedź w wątku]
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6421917
    Gość nadeim

Powrót do góry
    slonko365 napisał(a): nadeim napisał(a): cherry_coke napisał(a): Ale żeby dyszki w Develey-u nie trafić.  :wstyd: u mnie to samo emotka A to nie lepiej nawet? 10 zł nie fortuna, a przynajmniej jest szansa[zobacz wypowiedź w wątku]
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6420987
    Gość nadeim

Powrót do góry
    smolar, zagrałem już 3 razy w develey, ani razu nie trafiłem 10zł czyżby zablokowali mój numer emotka ?? [zobacz wypowiedź w wątku]
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6420649
    Gość nadeim

Powrót do góry
    evita napisał(a): Hej. Jak myślicie, jak się odstąpi od nagrody w postaci 10 zł w konkursie Develey (nie odeśle się danych), to nadal będzie się w grze o nagrody[zobacz wypowiedź w wątku]
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6420587
    Gość nadeim

Powrót do góry
    RE: Smolar
    superloser napisał(a): jackk76 napisał(a): Do czego oni zmierzają? - Do tego, żeby mieli pełną kontrolę nad tym komu przyznać nagrodę, a komu nie. I nie ma tu znaczenia, które zgłoszenie[zobacz wypowiedź w wątku]
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6420555
    Gość nadeim

Powrót do góry
    estrelitta napisał(a): Ja jutro podeślę zapytanie do UOKiK, bo już mnie ten Smolar wkurza  :kijemgo: Jeszcze bym napisał do Develey że tym konkursem nie zachęcają do[zobacz wypowiedź w wątku]
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6420551
    Gość nadeim

Powrót do góry
    mia napisał(a): Tak se czytam, co wcześniej było na temat Develey... Czy mam rozumieć, że jeśli wygrałam 10 zł, które tak cudownie zasiliło mój budżet, to nie mam[zobacz wypowiedź w wątku]
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6420549
    Gość nadeim

Powrót do góry
    sabinka71 napisał(a): Czy w loterii Carex jedna osoba może wygrac więcej niż jeden raz? możesz wygrać raz na tydzień. [zobacz wypowiedź w wątku]
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6419943
    Gość nadeim

Powrót do góry
    izak1000 napisał(a): helcia85 napisał(a): Cholera, a ja już dostałam 3x smsa od smolara o wygranej dyszce, myślałam, że raz dziennie można ją trafić? To co przeleją mi tylko raz? Po[zobacz wypowiedź w wątku]
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6419942
    Gość nadeim

Powrót do góry
    cherry_coke napisał(a): Ale żeby dyszki w Develey-u nie trafić.  :wstyd: u mnie to samo emotka [zobacz wypowiedź w wątku]
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6419778
    Gość nadeim

Powrót do góry
    vazzz napisał(a): Czy po wysłaniu zgłoszenia w konkursie Sekrety Piękna wyświetla Wam się na ekranie jakieś powiadomienie? W regulaminie napisali, że powinien się… [zobacz wypowiedź w wątku]
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6419721
    Gość nadeim

Powrót do góry
    mariolakal napisał(a): Czy dychę można wygrać tylko raz w całej loterii ? Przyznam, że nie wgłębiałam się za zbytnio w regulamin, ale znając Smolara pewnie tak...… [zobacz wypowiedź w wątku]
    Cytuj wiadomość Zgłoś moderatorom #6418693
    Gość nadeim

Powrót do góry
    RE: Dyskusje o loteriach
    glena napisał(a): agniehaha89 napisał(a): nadeim napisał(a): agniehaha89 napisał(a): czy w carexie jest ograniczenie na gospodarstwo domowenie, ale na osobę tak. to świetnie. dziękuję bardzo za odpowiedź  Na osobę też chyba nie[zobacz wypowiedź w wątku]
« Grudzień 2017 »
pnwtśrczptsond
    1
2
3
4
5
6
7
8
9
10