Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

dolly

Cytuj wiadomość#6012475 niedziela, 3 maj 2015, 23:10:05
androm napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

wkurza ,mnie pogoda. Miałam dziś skakać ze spadochronem ale akurat lunęło i burza była emotka Oby jutro było lepiej emotka

skoczyłaś? ja bym się bała

strasznie chciałam i bym chciała, ale pewnie bym sie wycofała w ostatniej chwili emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6012479 niedziela, 3 maj 2015, 23:33:54
androm napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że będąc w czwartek w pracy,włożyłam do szuflady biurka książkę,którą miałam zamiar dokończyć czytać w trakcie długiego weekendu i oczywiście zapomniałam ją z powrotem włożyć do torebki, aby mieć lekturę w drodze do domu w autobusie i podczas majówki. W czasie przedłużonego wolnego chciałam też wykorzystać bilet do kina z Luksji, ale okazało się,że film, który chciałam obejrzeć grają już tylko po 22, a ja wolę chodzić do kina w ciągu dnia emotka

Co to za książka, że taka interesująca?
Jutro jej nie zapomnij.

Druga część polskiej trylogii szpiegowskiej "Niewierni" emotka Musiałam sobie kupić oczywiście kolny kryminał, bo jak mam czas wolny i nie czytam książek, to jestem normalnie chora.Wolę to niż konkursy emotka
0 0

slonecznik1309

Cytuj wiadomość#6012938 poniedziałek, 4 maj 2015, 20:59:50
dziś odpakowałam (wygraną w 2013 r) kosiarkę i okazało się, że nie ma dwóch rurek, które muszą być, aby zamontować rączkę do prowadzenia kosiarki emotka emotka emotka emotka
0 0

maa

Cytuj wiadomość#6013750 środa, 6 maj 2015, 12:47:03
koniczynka123 napisał(a):

Wkurza mnie nierówne traktowanie płci  emotka   -znowu nici z nagrody bo konsul nie przyznał kobiecie wizy  emotka

wiza do USA? też właśnie mam zamiar się o nią ubiegać. Słyszałam, że już raczej każdemu dają, ale z tego co teraz piszesz wcale nie jest tak łatwo:(
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6013791 środa, 6 maj 2015, 13:39:49

Wkurza mnie nierówne traktowanie płci  emotka   -znowu nici z nagrody bo konsul nie przyznał kobiecie wizy  emotka

Gdy zobaczyłam twój wpis, przypomniało mi się że mogę już sprawdzić czy mnie wylosowano i okazało się że:
"Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.
Do rozmowy z konsulem nawet nie doszło. Ciekawe czy to faktycznie taka zwykła loteria, czy może im się np. moje zdjęcie nie spodobało... Tam są określone wymogi, a ja ostatni dzień zgłoszeń sobie strzeliłam fotkę... Wyszłam fatalnie, zmęczona i blada...
Tyle czekania i nic... Nie pozostaje nic innego jak zgłosić się ponownie...
0 0

ondine

Cytuj wiadomość#6013797 środa, 6 maj 2015, 13:43:53
Wkurza mnie mój brak asertywności i to, że daję się wykorzystywać emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6013822 środa, 6 maj 2015, 14:14:02

maa napisał(a):

wiza do USA? też właśnie mam zamiar się o nią ubiegać. Słyszałam, że już raczej każdemu dają, ale z tego co teraz piszesz wcale nie jest tak łatwo:(

W tym problem, że nie dają. Zwycięzca głownej innego konkursu tez nie dostał, teraz syn dostał jego kobieta nie więc nici z realizacji nagrody ;(

Jejku, ja myślałam,że jeśli się w konsulacie poda,że wiza turystyczna, w celu  realizacji nagrody w konkursie, to z marszu dają emotka Moi rodzice jakię 3 lata temu lecieli do San Antonio w USA na zaproszenie mieszkających tam znajomych i bez problemu dostali wizę.Mama się śmiała nawet,że ojciec na spotkanie w celu uzyskania wizy ubrał się w najlepszy garnitur, koszulę,krawat i buty, a rozmowa odbyła się w okienku takim jak na poczcie przez jakąś szybę emotka
0 0

calliope

Cytuj wiadomość#6013827 środa, 6 maj 2015, 14:17:58

maa napisał(a):

W tym problem, że nie dają. Zwycięzca głownej innego konkursu tez nie dostał, teraz syn dostał jego kobieta nie więc nici z realizacji nagrody ;(

Czy to jest jakaś kilkudniowa wycieczka? A syn nie może sam pojechać? Trochę szkoda żeby zrezygnował ... emotka
0 0

kajeczka

Cytuj wiadomość#6013831 środa, 6 maj 2015, 14:24:21
wkurza mnie kelnerowanie nad morzem  emotka   emotka
0 0

calliope

Cytuj wiadomość#6013832 środa, 6 maj 2015, 14:25:29

Tygodniowa dla 2 osób z full wypasem  emotka

Rozumiem, szkoda że tak się to niefortunnie potoczyło ale ja bym go namawiała żeby nie rezygnował w wyjazdu.
0 0

maa

Cytuj wiadomość#6013848 środa, 6 maj 2015, 14:45:38

maa napisał(a):

jakieś większe powody odmowy - brak pracy, brak podjętej nauki? czy tak bez powodu?
0 0

skarb888

Cytuj wiadomość#6013859 środa, 6 maj 2015, 14:57:57
To rzeczywiście wkurzające - współczuję.
Może jeszcze ktoś inny mógłby złożyć wniosek, np. Ty i pojechać z synem, żeby nagroda nie przepadła?
0 0

iwek

Cytuj wiadomość#6013865 środa, 6 maj 2015, 15:03:28
3 lata temu dostałam wizę bez problemu, chociaż nie miałam stałej pracy. Jako dodatkową podkładkę miałam dokumenty od organizatora wyjazdu.
0 0

iwek

Cytuj wiadomość#6013875 środa, 6 maj 2015, 15:17:40
Pewnie wszystko zależy od widzimisie osoby rozpatrującej wniosek w okienku. emotka
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6013980 środa, 6 maj 2015, 18:43:35
Straszny dzień... Tak potwornie straszny dzień. 
0 0

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6013981 środa, 6 maj 2015, 18:44:52
Paskudny dzień. Całkiem do d. Tyle stresu w pracy, że nie wiem, czy mam ochotę tam jutro wracać.
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6013982 środa, 6 maj 2015, 18:45:58
wytłumaczcie mi jak to jest, że składając zeznanie podatkowe do US wystarczy że podam adres i PESEL. Natomiast żeby dostać zakichanego smartwatcha z koralovego selfie muszę oprócz tego dorzucić agencji NIP i numer dowodu.
WKURZAJĄCE TO.
0 0

milax88

Cytuj wiadomość#6014018 środa, 6 maj 2015, 19:44:13
Też mnie to wkurza...

Jeszcze bardziej nie rozumiem tego, gdy w jednym konkursie za nagrodę wartą ok. 400 złotych nikt z organizatorów nie woła danych a w drugim konkursie za nagrodę o tej samej wartości chcą dosłownie wszystkich danych.
0 0

iwonciaaa

Cytuj wiadomość#6014032 środa, 6 maj 2015, 20:12:31
Atakujące starsze Panie w autobusach. Zresztą nie tylko Panie. Mam wadę serca i nie potrafię wystać, mdleję. Praktycznie nie ma dnia, żebym nie spotkała się z jakimś paskudnym komentarzem, który dotyczy tego, że siedzę. I za każdym razem tłumacz... A i tak się dowiesz, że nie masz szacunku emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6014035 środa, 6 maj 2015, 20:15:50

Bez powodu(chyba), dziewczyna studiuje na dziennych więc wiadomo, że wróciłaby do kraju - ech to miał być prezent dla młodych a wyszło znów jak wyszło  emotka

Domyślam się,że Twój syn pragnąłby polecieć z dziewczyną i chce być wobec niej lojalny- to jest dla mnie zrozumiałe,ale skoro on może lecieć i dostałby tą wizę, to niech znajdzie sobie może kogoś, kto też dostanie wizę (kolega,brat,ojciec albo np. Ty) i jednak nie rezygnuje z tego wyjazdu, skoro niemożność pojechania nie leży po jego stronie. Gdybym ja była czyjąś dziewczyną i mój partner by miał możliwość realizacji swojego marzenia nawet beze mnie, to widocznie jestem jakaś "inna", ale sama bym namawiała chłopaka/narzeczonego, aby tak postąpił.
0 0