Reklama na e-Konkursy.info 23.07.19 09:23:01

Stalowa Wola: Konkurs "Uwolnij Julię"

Opis konkursu

Zakup dowolnych towarów lub usług, dokonany w sklepach lub punktach usługowych Centrum Handlowego Vivo, udokumentowany maksymalnie jednym paragonem o łącznej wartości minimum 50,00 zł.
Zachować oryginał dowodu Zakupu Promocyjnego (paragon lub fakturę VAT) i przedstawić go hostessie na Stoisku Promocyjnym
Każdy uczestnik Promocji, który dokona Zakupu Promocyjnego i przedstawi go hostessie – ma również prawo również wziąć udział w konkursie – polegającym na rozwiązaniu zadania:
wyboru właściwego klucza, umożliwiającego otwarcie drzwi. Uczestnik konkursu wybiera odpowiedni klucz w czasie 10 sekund i za jego pomocą próbuje otworzyć jedną z trzech kłódek (okno prawe, okno lewe, wrota). Konkurs opiera się na kryterium wiedzy i umiejętności uczestnika z zakresu spostrzegawczości i refleksu (szybkości wykonania zadania), bowiem uczestnik musi wykazać się spostrzegawczością i szybkością w ocenie, który klucz pasuje do której kłódki, z zastrzeżeniem, że:

  • Klucz siedmioząbkowy otwiera kłódkę od okna prawego i lewego.
  • Klucz pięcioząbkowy otwiera kłódkę od wrót komnaty Julii

Nagrody

Bukiet Tulipanów o wartości 20 zł w przypadku, gdy Uczestnik otworzy kłódkę od prawego lub lewego okna, z zastrzeżeniem, iż w Okresie Konkursu do wygrania jest 50 sztuk bukietów.
Voucher na wycieczkę o wartości 2000 zł w przypadku, gdy Uczestnik otworzy wrota komnaty Julii, z zastrzeżeniem, iż w Okresie Konkursu do wygrania jest 1szt voucher na wycieczkę.
Zestaw pralinek o wartości 10zł w przypadku, gdy Uczestnik wybierze klucz, który nie pasuje do żadnej z kłódek.

Nadesłane przez: netka2000 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz