Reklama na e-Konkursy.info

Bielsko-Biała: Konkurs "#MOJARODZINA"

Bielsko-Biała: Konkurs #MOJARODZINA

Opis konkursu

Konkurs polega na najbardziej oryginalnym zaprezentowaniu swojej rodziny. Technika dowolna (prace plastyczne, fotograficzne, muzyczne i co tylko jeszcze przyjdzie Wam do głowy) - puśćcie wodze swojej wyobraźni, każdy, nawet najbardziej szalony pomysł przyjmiemy z radością i zachwytem!
Jeżeli zdecydujecie się na zdjęcia to nie możecie fotografować twarzy (chyba, że będą to jej elementy, z których zrobicie np. kolaż).

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 24 maja br.
Ogłoszenie wyników nastąpi 26 maja br. (w Dzień Matki ) na stronie internetowej mdk.bielsko.pl oraz facebooku MiKry

Bez względu na to, jaką formę zaprezentowania swojej rodziny wybierzecie, pracę należy wysłać drogą elektroniczną na adres: mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl

Należy pamiętać, że w przypadku osób niepełnoletnich e-maila musi wysłać rodzic/opiekun prawny. Celem wzięcia udziału w konkursie on-line prosimy o dołączenie do treści mailowego zgłoszenia poniższego oświadczenia:
"Zapoznałem/zapoznałam się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w akcji #mojarodzina - internetowy konkurs rodzinny."

Nagrody

???

Nadesłane przez: Mikra Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz