Reklama na e-Konkursy.info

Bydgoszcz: Konkurs "Gra miejsa: Dumni z Bydgoszczy"

Bydgoszcz: Konkurs Gra miejsa: Dumni z Bydgoszczy

Opis konkursu

Start gry w sobotę 18 maja 2019 r godzina 10.00 (wejście główne przed Dworcem PKP), finał o godzinie 13.00 na Wyspie Młyńskiej (MOB ul. Mennica 6). Obowiązują zapisy do 17 maja 2019 r. na mail monika@visite.pl W Grze może wziąć udział nie więcej niż 30 zespołów. O zakwalifikowaniu do udziału w Grze decyduje kolejność zgłoszeń.

W grze rywalizować będą zespoły (od 3 do 6 osób). Każdy zespół otrzyma Pakiet Startowy zawierający planszę oraz fundusze na zakup kart inwestycji w postaci 10 banknotów po 10 dukatów. Będzie go można odbierać 18 maja w miejscu startu, czyli przed wejściem głównym do budynku Dworca PKP.

Po otrzymaniu mapy i banknotów drużyna zaczyna grę od dowolnego punktu. Zadaniem każdego zespołu będzie zaliczenie wszystkich punktów kontrolnych, znajdujących się na planszy, w czasie określonym w regulaminie, wykonywanie zadań wylosowanych na kartach Loterii Łuczniczki na punktach kontrolnych, kupowanie akcji danych miejsc z planszy za pieniądze otrzymane przy starcie gry oraz zdobyte w trakcie gry na punktach kontrolnych.

Drużyna po odwiedzeniu wszystkich punktów kontrolnych udaje się na „giełdę”, gdzie spotkają się o określonej godzinie wszystkie grupy. Bankier poinformuje, jakie są aktualne notowania giełdowe (ceny mogą różnić się od tych zapisanych na planszy). Spotkanie odbędzie się o godzinie 13.00 w Sali konferencyjnej Muzeum Okręgowego ul. Mennica 6

Wygrywa zespół, który zaliczy wszystkie punkty kontrolne i najlepiej zainwestuje swoje fundusze.

Nagrody

zwycięska drużyna otrzymuje nagrodę - zestaw miejskich upominków. nagrody nie podlegają wymianie na jakikolwiek ekwiwalent.

Nadesłane przez: Miasto Bydgoszcz Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz