Reklama na e-Konkursy.info

Bydgoszcz: Konkurs na małą architekturę i zieleń na Starym Rynku

Bydgoszcz: Konkurs na małą architekturę i zieleń na Starym Rynku

Opis konkursu

Chodzi o zaprojektowanie stylizowanej ławki miejskiej oraz kwietnika, którego forma nawiązywać będzie do charakteru Starego Miasta i który współgrać będzie z przestrzenią Starego Rynku. Ławka i kwietnik powinny zawierać zakomponowany herb Miasta w stylizowanej oprawie.

Konkurs skierowany jest do studentów lub absolwentów uczelni wyższych o szeroko pojętym kierunku projektowym i artystycznym w Polsce. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie projektu zgodnego z wymaganiami regulaminu, a sama praca konkursowa powinna zawierać plik z projektem na nośniku cyfrowym i minimum trzema wizualizacjami ławki miejskiej i kwietnika, w tym co najmniej jedna z wizualizacji powinna pokazywać wkomponowaną ławkę i kwietnik w przestrzeń Starego Rynku w Bydgoszczy. Na konkurs można nadesłać łącznie do 5 propozycji ławek i kwietników miejskich.

Prace konkursowe z dopiskiem „Konkurs na projekt małej architektury na Starym Rynku w Bydgoszczy" należy dostarczyć na adres: Urząd Miasta Bydgoszcz, PLASTYK MIASTA Marek Iwiński, ul. Grudziądzka 9-15, 85-130 Bydgoszcz.

Nieprzekraczalny termin dostarczenia prac upływa 16 listopada br.

Ogłoszenie zwycięskiego projektu nastąpi do 27 listopada br.

Nagrody

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody: laureat konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w kwocie 3 tys. zł. II nagroda - 2 tys. zł, III nagroda – 1 tys.

Nadesłane przez: zupa Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz