Reklama na e-Konkursy.info

Ceresit program partnerski

Opis konkursu

Produkty Ceresit oraz Twój profesjonalizm każdego dnia zapewniają najwyższą jakość wykonywanych prac, dając nie tylko satysfakcję z ich efektów, ale przede wszystkim zyskując uznanie wśród Klientów. Dzięki Programowi lojalnościowemu, który jest istotnym elementem portalu Ceresit PRO, chcemy wynagrodzić Cię za wysiłek, który wkładasz w codzienną pracę, dążąc do jak najwyższej jakości wykonania projektów. Program lojalnościowy Ceresit PRO został stworzony po to, by każdy wykonawca mógł czerpać z niego jak najwięcej korzyści.
czestnictwo w Programie lojalnościowym jest niezwykle proste. Po pierwsze z każdego opakowania produktów Ceresit, których lista dostępna jest w Katalog produktów punktowanych, wycinaj kody kreskowe. W ten sposób zbierasz punkty, które po przesłaniu zebranych kodów do Centrum obsługi Programu zostaną aktywowane na Twoim koncie punktowym. Dzięki temu będziesz je mógł wymienić na nagrody z Katalogu nagród, w którym znajdują się nagrody pieniężne i rzeczowe, które pomogą Ci w codziennej pracy oraz materiały reklamowe, dzięki którym liczba Twoich zleceń znacząco się zwiększy. Proste, prawda?

Nagrody

Dzięki temu będziesz je mógł wymienić na nagrody z Katalogu nagród, w którym znajdują się nagrody pieniężne i rzeczowe, które pomogą Ci w codziennej pracy oraz materiały reklamowe, dzięki którym liczba Twoich zleceń znacząco się zwiększy.

Nadesłane przez: kachna1111 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz