Reklama na e-Konkursy.info

Czym jest dla Ciebie bezpieczeństwo? Weź udział w konkursie i wygraj oprogramowanie antywirusowe

Opis konkursu

Konkurs polega na kreatywnym przedstawieniu przedmiotów kojarzących się z bezpieczeństwem na samodzielnie wykonanej fotografii. Prace konkursowe powinny zostać zrealizowane w konwencji "my essentials", czyli wykonanej z góry fotografii ważnych przedmiotów osobistych. Punktem odniesienia dla Prac konkursowych jest fotografia umieszczona na profilu fanpage ESET.Polska.

Nagrody

Pierwsze miejsce: elektroniczną imienną licencję na pakiet ESET Security Pack (ochrona 3 komputerów i 3 smartfonów) ważną przez 1 rok od dnia ogłoszenia wyników oraz koszulkę ESET w wybranym przez siebie rozmiarze (dostępne rozmiary to M i L).
Drugie i trzecie miejsce: elektroniczną imienną licencję na program ESET Smart Security (ochrona 1 komputera) ważną przez 1 rok od dnia ogłoszenia wyników oraz koszulkę ESET w wybranym przez siebie rozmiarze (dostępne rozmiary to M i L).
Zdobywcy miejsc 4-10: koszulkę ESET w wybranym przez siebie rozmiarze (dostępne rozmiary to M i L) oraz elektroniczną imienną licencję na testową wersję programu ESET Smart Security (ochrona 1 komputera) ważną przez 90 dni od dnia ogłoszenia wyników.

Nadesłane przez: zupa Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz