Reklama na e-Konkursy.infoEko-konkurs na wakacyjne wspomnienia


Eko-konkurs na wakacyjne wspomnienia

Opis konkursu

W zabawie mogą w nim wziąć udział uczniowie klas IV, V i VI ze szkół podstawowych w gminach Jutrosin, Miejska Górka, Krobia i Poniec. W ramach zadań konkursowych mają oni do wyboru: przygotowanie opowiadania, pracy plastycznej lub fotografii. Wszystkie prace powinny swoją tematyką nawiązywać do ekologii i ochrony środowiska. Można je przesyłać na adres Stowarzyszenia „Przedsiębiorczość dla ekologii”: ul. Słoneczna 10, 63-840, Krobia lub drogą mailową: biuro@przedsiebiorczoscdlaekologii.pl. Termin zgłoszeń do konkursu mija 30 września br.

Konkurs jest adresowany do dzieci zamieszkujących region zagrożony budową kopalni odkrywkowej. - Celem naszej akcji jest rozbudzenie poczucia odpowiedzialności za przyrodę oraz uwrażliwienie najmłodszych na kwestie związane z ochroną środowiska – mówi Adam Legutko, rzecznik „Przedsiębiorczość dla ekologii”. Inicjatywa realizowana jest przy wsparciu burmistrzów Jutrosina, Miejskiej Górki, Krobi i Ponieca

Nagrody

Najlepsze prace, które wyłoni jury konkursowe, zostaną nagrodzone tabletami, aparatami fotograficznymi, gadżetami ekologicznymi i albumami przyrodniczymi. Dodatkowo uczniowie tych klas, które nadeślą najwięcej konkursowych prac, będą mogli zwiedzić Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne W. Legutko lub inne wchodzące w skład stowarzyszenia.

Nadesłane przez: eko_konkurs Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz