Reklama na e-Konkursy.info

Jesienna loteria w Galerii Słonecznej, Radom

Opis konkursu

Listopad w Galerii Słonecznej będzie miesiącem wielkich szans i nagród od ręki. Od 8 do 30 listopada klienci będą mogli wygrać ponad 1000 nagród o łącznej wartości 86 tys. zł.
W Galerii Słonecznej staną 4 standy multimedialne, w których uczestnicy loterii będą skanować specjalne kupony uzyskane w sklepach przy dokonywaniu zakupów. Warunkiem uzyskania kuponu będzie zrobienie jednorazowego zakupu na kwotę 40zł brutto. W przypadku zakupu produktów o wartości będącej wielokrotnością kwoty 40 złotych brutto na jednym dowodzie zakupu, uczestnikowi loterii będzie przysługiwać proporcjonalnie większa liczba kuponów (maksymalnie do 5 kuponów).
Bezpośrednio po zeskanowaniu kuponu uczestnik dowie się, czy wygrał jedną z nagród natychmiastowych, do których należą m.in.: iPady, iPody, konsole do gier, zegarki, sprzęt sportowy oraz bony na zakupy. Szansą na wygranie jednej z nagród głównych będzie można uzyskać dokonując rejestracji kuponu na stronie internetowej galerii. Nagrody główne to: telewizor, tablet, zestaw sportowy, profesjonalny ekspres do kawy oraz bony na zakupy.
Losowanie nagród głównych odbędzie się 2 grudnia 2013 r. spośród zarejestrowanych zgłoszeń na stronie internetowej.

Nagrody

iPady, iPody, konsole do gier, zegarki, sprzęt sportowy, bony na zakupy,
telewizor, tablet, zestaw sportowy, profesjonalny ekspres do kawy

Nadesłane przez: maximus Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz