Reklama na e-Konkursy.info

Jubileuszowy konkurs od Wędkarski Świat

Jubileuszowy konkurs od Wędkarski Świat

Opis konkursu

Już w grudniu tego roku ukaże się trzy setny numer naszego pisma. Dziękujemy, że przez te 25 lat byliście z nami. Z tej okazji chcielibyśmy Was zaprosić do jubileuszowego konkursu, w którym do wygrania będzie 25 nagród. Już teraz przedstawiamy część z nich. Co trzeba zrobić aby wygrać? Czytać nasz magazyn i zbierać jubileuszowe kupony. Już w marcowym numerze znajdziecie pierwszy z nich. Do grudnia pojawi się ich 10. Wystarczy zebrać przynajmniej 8 z nich, wysłać do nas i czekać na losowanie. Oprócz zbierania kuponów należy wymyślić hasło reklamowe.

Nagrody

Nagroda główna to:
Łódź wędkarska RIVER FOX 405 GPx, ufundowana przez producenta łodzi FOX BOATS. Doskonała, funkcjonalna i bezpieczna jednostka na każdą wodę.

Nagrody dodatkowe w konkursie to:

  • Dwuosobowy namiot karpiowy COMMANDER VX2 ufundowany przez markę PROLOGIC. Komfortowy namiot, w którym bez trudu pomieszczą się dwa łóżka. Idealny na długie zasiadki.
  • Dwudniowa zasiadka dla dwóch osób, na łowisku karpiowym STARORZEKA, oraz zapas przynęt na czas połowu, ufundowana przez firmę CARP OLD SCHOOL.
  • Całodniowa wyprawa łososiowa dla dwóch osób, na szybkiej łodzi motorowej, MARINERO II. Wspaniała przygoda na Bałtyku, niezapomniane przeżycia i ogromne ryby, to tylko część atrakcji. Rejs ufundowany przez MARINERO TEAM.
  • Dwuosobowy ponton KOLIBRI o wymiarach 260×140 cm i ładowności aż 265 kg. System regulacji siedzeń, zawory nadciśnieniowe, odporny na działanie słonej wody, rączki transportowe. Doskonała jednostka desantowa ufundowana przez firmę TOKAREX.
  • Legendarne wędzisko ST.CROIX BASS X BXS71MF o dł. 215 cm i c.w. 17,7h. Blank z grafitu SCII w jakości Premium, uchwyt na kołowrotek Fuji DPS, przelotki alu-pxy z czarnymi ramkami. Wędzisko ufundowane przez internetowy sklep wędkarski ARAPAIMA. www.arapaima.eu

Nadesłane przez: trebor1 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

bruce

24.02.20 13:35:58

Konkurs zdecydowanie promocyjny i to nawet - wielokrotnie. emotka

0 0

anka3

20.02.20 13:02:26

Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania...

0 0
Dodaj komentarz