Konkurs "20 lat ORSAY"


Konkurs 20 lat ORSAY

Opis konkursu

Aby wziąć udział w Konkursie, Uczestnik Konkursu powinien:
a. dokonać zgłoszenia konkursowego, poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej konkursu
b. wypełnić wszystkie obowiązkowe pola z danymi (tj. imię, nazwisko, adres e-mail oraz pole do wpisania numeru Karty Klubu ORSAY – o ile Uczestnik będzie posiadał Kartę Klubu ORSAY)
c. wykonać zadanie konkursowe, tj. wybrać na slajderze widoczny produkt z najnowszej kolekcji ORSAY (kolekcja Color Story) spośród aktualnie wskazanych na stronie konkursowej i wypełnić pole do udzielania odpowiedzi na pytanie konkursowe: „Dlaczego to właśnie bez tego produktu nie wyobrażasz sobie jesiennej garderoby”. Odpowiedź powinna być ograniczona do 500 znaków pisarskich.

Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. Do wzięcia udziału w Konkursie nie jest konieczne posiadanie przez Uczestnika Karty Klubu ORSAY.
Każdy Uczestnik może wziąć udział w czterech etapach Konkursu, ale w danym etapie Konkursu może wziąć udział tylko jeden raz.

Nagrody

- bon o wartości 200 PLN do wykorzystania w sklepach stacjonarnych ORSAY na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (20 nagród: po 5 nagród przypadających na każdy z czterech etapów Konkursu)
- zestaw akcesoriów obejmujący torebkę i zapach L’OR DE SAY (100 nagród: po 20 nagród na każdy z czterech etapów Konkursu)
- nagroda gwarantowana: poradnik Modnej Kobiety, sygnowany przez Jessicę Mercedes lub Anię Starmach

Nadesłane przez: M46D4M Opublikowane przez: pionas

Dodaj komentarz