szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie

Opis konkursu

Zdjęcie do opisu konkursu

Konkurs "20 lat ORSAY"

  • Konkurs trwa od: 28.08.2017 do: 22.10.2017
  • Wyświetleń: 3851
  • Opublikowano: 03.09.2017 09:46
  • Udział wzięło: 49
  • Organizator: Ordipol Sp. z o.o.

Aby wziąć udział w Konkursie, Uczestnik Konkursu powinien:
a. dokonać zgłoszenia konkursowego, poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej konkursu
b. wypełnić wszystkie obowiązkowe pola z danymi (tj. imię, nazwisko, adres e-mail oraz pole do wpisania numeru Karty Klubu ORSAY – o ile Uczestnik będzie posiadał Kartę Klubu ORSAY)
c. wykonać zadanie konkursowe, tj. wybrać na slajderze widoczny produkt z najnowszej kolekcji ORSAY (kolekcja Color Story) spośród aktualnie wskazanych na stronie konkursowej i wypełnić pole do udzielania odpowiedzi na pytanie konkursowe: „Dlaczego to właśnie bez tego produktu nie wyobrażasz sobie jesiennej garderoby”. Odpowiedź powinna być ograniczona do 500 znaków pisarskich.

Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. Do wzięcia udziału w Konkursie nie jest konieczne posiadanie przez Uczestnika Karty Klubu ORSAY.
Każdy Uczestnik może wziąć udział w czterech etapach Konkursu, ale w danym etapie Konkursu może wziąć udział tylko jeden raz.

Nagrody

- bon o wartości 200 PLN do wykorzystania w sklepach stacjonarnych ORSAY na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (20 nagród: po 5 nagród przypadających na każdy z czterech etapów Konkursu)
- zestaw akcesoriów obejmujący torebkę i zapach L’OR DE SAY (100 nagród: po 20 nagród na każdy z czterech etapów Konkursu)
- nagroda gwarantowana: poradnik Modnej Kobiety, sygnowany przez Jessicę Mercedes lub Anię Starmach

Chcesz wziąć udział w konkursie?? Kliknij: TUTAJ .
Regulamin znajdziesz TUTAJ

Ocena: 5.00/5.00 (1 ocen)


Nadesłane przez: M46D4M Opublikowane przez: pionas
Tagi: , , , , , , , , ,

Podobne konkursy

Komentarze

Dodaj komentarz

Emotka uśmiech  Emotka szok  Emotka języczek  Emotka rotfl  Emotka cool  Emotka ok  Emotka wściekły  Emotka zawstydzony Emotka zły  Emotka diabełek  Emotka zakręcony  Emotka oczko Emotka wykrzyknik  Emotka zapytanie  Emotka dobry pomysł  Emotka strzałka więcej