Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Akwariuk miesiąca"

Opis konkursu

1. Każdego miesiąca użytkownicy forum dokonują wyboru najlepszego zbiornika zaprezentowanego w Galerii.
2. Przez cały miesiąc każdy użytkownik może zgłosić swoje akwarium do konkursu wysyłając PW do użytkownika Akwarium Miesiąca, w której zawarty będzie link do wątku, w którym akwarium zostało zaprezentowane.
3. Zgłaszać można tylko akwaria zaprezentowane na forum w danym miesiącu, lub zaktualizowane starsze wątki, o ile nowa ogólna fotografia zbiornika została zaprezentowana w danym miesiącu.
4. Jeden użytkownik może w ciągu jednego miesiąca zgłosić tylko jedno akwarium.
5. Nie można zgłaszać tego samego zbiornika do kolejnej edycji konkursu, o ile nie zaszły w nim widoczne zmiany aranżacji. Ta możliwość jest niedostępna dla zwycięzców poprzednich edycji konkursu.
6. Jeżeli do końca miesiąca nie wpłyną co najmniej 4 zgłoszenia, organizatorzy mogą dokonać samodzielnego wyboru brakujących zbiorników. Z przyczyn organizacyjnych terminy zgłoszeń nie będą przedłużane.
7. Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, zdjęcia zostaną ponumerowane i wystawione w specjalnym temacie w galerii w celu głosowania.

Nagrody

Zwycięski zbiornik zostanie zaprezentowany w wątku w Galerii na forum, a także na łamach miesięcznika �"MAGAZYN AKWARIUM"� w pierwszym możliwym wydaniu.

Ponadto zwycięzca jako nagrodę otrzymuje:
A. bon o wartości 30 zł sponsorowany przez Sklep Akwarystyczny "Kasandra" - holenderskie.nazwa.pl do wykorzystania w tym sklepie,
B. roczną prenumeratę miesięcznika "Magazyn Akwarium"� począwszy od bieżącego numeru.
C. zestaw RO

Parametry filtra:
Wydajność do 284 litrów / dobę (membrana 75GPD GE Osmonic)
Pozostałe parametry jak w opisie na stronie.

Nadesłane przez: barbara1910 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz