Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs artystyczny "barwa, kształt, słowo" Wyspiański na nowo!

Konkurs artystyczny barwa, kształt, słowo Wyspiański na nowo!

Opis konkursu

Stowarzyszenie All In UJ zaprasza osoby od 16 roku życia, jak i studentów nieartystycznych, krakowskich uczelni do wzięcia udziału w konkursie o charakterze open, którego tematem jest odkrywanie Wyspiańskiego na nowo - barwa, kształt i żywe słowo! Wydarzenie to ma na celu propagowanie sztuki oraz angażowanie młodych ludzi w artystyczne życie Krakowa. A przecież trudno byłoby znaleźć postać, która tak silnie związana byłaby z naszym miastem. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wykazać się odrobina kreatywności i chęcią sprawdzenia swoich możliwości.

Filar Kultury, a dokładnie All In Art, przygotował nową propozycję dla zdolnych i chcących się rozwijać osób. Wyspiański na nowo - konkurs artystyczny, to okazja do stworzenia pracy inspirowanej twórczością Wyspiańskiego. Odkryj iskrę Mistrza - pokaż wartości, kolory i ducha Młodej Polski. Baw się formą, treścią, fakturą. Łam schematy i pokaż swój talent!

Organizatorzy, jak i jury, są otwarci na nowe spojrzenie na sztukę i ciekawe pomysły uczestników. Sprawdzić będziecie się mogli w trzech kategoriach: sztuk klasycznych (malarstwo, rysunek, rzeźba), fotografii i grafice. Jednym ograniczeniem niech będą tylko granice wyobraźni!

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wszystkie potrzebne informacje i materiały dostępne są na Facebookowej stronie wydarzenia. Ostateczny termin składania prac mija 01.05.2019. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w czasie wernisażu, który odbędzie się 16 maja.

Najlepsze prace wezmą również udział w wystawie pokonkursowej, zorganizowanej w Kawiarni Teatralnej, którą wszyscy będą mieli przyjemność oglądać przez trzy tygodnie po wydarzeniu.

Jeśli twoją pasją jest tworzenie, lubisz podejmować wyzwania, a sztuka to twoje życie? Jeśli tak, to powinieneś wziąć udział w tym konkursie. Pokaż, że możesz być artystą niczym Wyspiański!

Więcej informacji można znaleźć na stronie konkursu: https://www.faceb...4133231050696/?ti=cl

Zapraszamy!

Nagrody

Informację o nagrodach podamy już wkrótce. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie wydarzenia.

Nadesłane przez: Anna Czech Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz