Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Bądź piękna i elegancka w święta"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 29.11.2012 do: 31.12.2012

Organizatorem konkursu jest serwis klublifestyle.pl.
Należy dokonać w Sklepie jednorazowego (tj. potwierdzonego jednym dowodem zakupu) zakupu za kwotę przynajmniej 30 zł produktów z marek: Always, Olay, Pantene Pro-V, Discreet, Tampax, Naturella (dalej: "Produkt") i zachowają dowód zakupu Produktów (dalej: "Paragon")
Na stronie klublifestyle.pl wypełnią formularz wpisując imię, nazwisko i numer telefonu, zapoznają się z Regulaminem, wyrażą zgodę na jego treść oraz wyrażą zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych poprzez zaznaczenie odpowiednich pól (dalej: "Rejestracja").
dokonają prawidłowego zgłoszenia udziału w Konkursie, w rozumieniu pkt. 11 Regulaminu, przy czym zgłoszenie musi nastąpić później niż moment zakupu Produktu

Nagrody:
· Nagroda I rzędu: markowa torebka o wartości 1700 zł brutto wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 189 zł przeznaczoną na refundację podatku od nagrody. Łączna wartość nagrody wynosi 1889 zł.
· Nagroda II rzędu: voucher do Superpharm o wartości 200 zł wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 22 PLN, przeznaczoną na refundację podatku od nagrody. Łączna wartość nagrody wynosi 222 PLN.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez bc14. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: bc14 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

youstyna33

27.12.12 13:06:19

w sklepach Superpharm

0 0
Dodaj komentarz