Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Bakalmat - gotówka od Bakalland "

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 20.11.2012 do: 20.01.2013

Organizatorem konkursu jest serwis bakalmat.pl.
Dobre pomysły na zdrową i smaczną przekąskę są w cenie. Mądre podjadanie opłaca się każdemu, choć wielbiciele bakalii mogą liczyć na dodatkowe profity. Bakalland postanowił nagradzać smakoszy suszonych owoców i orzechów. Za przyjemność delektowania się ich doskonałym smakiem rozdaje pieniądze!
O tym, że bakalie są kopalnią witamin i wielu składników mineralnych, nie trzeba przypominać.
Zdrowy styl życia, który pozwala czerpać także radość z jedzenia to wartość bezcenna. Bakalland, chcąc zachęcić do zmiany nawyków żywieniowych oraz częstszego sięgania po suszone owoce i orzechy, przygotował specjalną loterię. Wyjątkowo docenia w niej wielbicieli bakalii i wypłaca im pieniężne nagrody, a te z pewnością przydadzą się podczas przedświątecznych zakupów. Szanse na wygraną ma każdy, kto co najmniej raz skusi się na te wyśmienite przysmaki. Jak więc zarobić bonusowe pieniądze jedząc np. suszone morele?
Już 20 listopada 2012 r. ruszyła wielka loteria "Bakalmat" - Gotówka od Bakalland. Wystarczy kupić paczkę bakalii Bakalland, zarejestrować swój paragon na stronie dedykowanej loterii www.bakalmat.pl, a każde zgłoszenie aż 3 razy bierze udział w losowaniu nagród. Codziennie, siedmiu szczęśliwców, którzy wzbogacili swój jadłospis o suszone owoce lub orzechy, dostaje od Bakalland 100 zł, raz w miesiącu losowana jest jednorazowa wygrana w wysokości 1000 zł, a jakiś bakaliowy łasuch ma szansę zdobyć nagrodę główną o wartości 10 000 zł. Co więcej - pieniądze można odebrać w dogodnym dla siebie miejscu, w terminie 10 dni od dnia otrzymania informacji o wygranej, w bankomatach na terenie całej Polski. Wypłaty należnej kwoty można dokonać na podstawie otrzymanego SMS-em kodu transakcyjnego, numeru PIN i wartości nagrody. Do pobrania pieniędzy niepotrzebna jest karta bankomatowa, a jedynie dane z SMS-a. Lista bankomatów, w których można dokonać transakcji znajduje się pod następującym linkiem http://halcash.pl/theme/targeo.html. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 20 stycznia 2013 r.
W życiu liczą się przyjemności, a jeśli dodatkowo możemy być za nie nagradzani czemu nie wykorzystać okazji i zawalczyć o wygraną! Na inwestycji w bakalie na pewno zyska nasze zdrowie,
a może nawet portfel, dlatego jesteśmy na tak!


Nagrody:
Codziennie, siedmiu szczęśliwców, którzy wzbogacili swój jadłospis o suszone owoce lub orzechy, dostaje od Bakalland 100 zł, raz w miesiącu losowana jest jednorazowa wygrana w wysokości 1000 zł, a jakiś bakaliowy łasuch ma szansę zdobyć nagrodę główną o wartości 10 000 zł.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez Igulek. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: Igulek Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

dolly

23.11.12 18:49:42

kończy się w dniu 20.01.2013 roku

0 0
Dodaj komentarz