Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Bezpieczna droga do szkoły z Crayola.pl"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 16.11.2011 do: 4.12.2011

Organizatorem konkursu jest serwis crayola.pl.
Ponad 8 mln ludzi oglądało tragiczny odcinek "M jak Miłość, w którym Hanka Mostowiak uratowała życie małej dziewczynki, wpadając w stertę kartonów ustawioną przy drodze. Niestety, nie zawsze można liczyć na rozwagę i refleks kierowcy nie zdającego sobie sprawy z niebezpieczeństwa jakie stwarza.
Crayola pragnie wspierać szerzenie wiedzy dzieci na temat ich bezpieczeństwa na drodze, dlatego organizuje konkurs na najlepsze, zdaniem internautów pudło! Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich rodziców razem z dziećmi. Prosimy, przy tworzeniu prac konkursowych, przypomnijcie swoim pociechom, że należy chodzić po chodniku, a jeżeli go nie ma, to należy iść po lewej stronie drogi, tak by być zwróconym twarzą, a nie plecami do pojazdów nadjeżdżających po tej samej stronie drogi. Że należy nosić ubrania z odblaskowymi elementami kiedy na drodze panuje ograniczona widoczność i że ostrożność należy zachować nawet na przejściu dla pieszych.
Niech konkurs Crayoli stanie się okazją do przypomnienia, zarówno kierowcom, jak i najmłodszym użytkownikom drogi, o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Stwórz własne pudło, weź udział w naszym konkursie "Bezpieczna doga do szkoły z Crayola.pl" i wygrywaj fantastyczne nagrody!
Konkurs "Bezpieczna droga do szkoły z Crayola.pl"

Zasady:

1.    Polub Crayola Polska na Facebooku i weź udział w konkursie! Startujemy 16 listopada 2011 roku!
2.    Wydrukuj konkursowe pudełko, następnie ozdób, upiększ i urozmaić według własnego uznania, a na koniec złóż kartonik.
3.    Gotowe?! Wyślij nam maila ze zdjęciem swojej pracy na adres: konkurs@crayola.pl do 4 grudnia 2011 roku, powiadom znajomych o konkursie, zbieraj głosy i wygrywaj! Każde kliknięcie Lubię to! zdjęcia Twojego kartonika to punkt dla Ciebie.

Wyniki ogłosimy 7 grudnia 2011 roku!

Szczegóły na stronie internetowej www.crayola.pl oraz w regulaminie konkursu.


Nagrody:
Spośród nadesłanych zdjęć kartoników, nagrodzimy 5, które otrzymają najwięcej głosów.
Przewidujemy trzy główne nagrody rzeczowe z najnowszej serii produktów Crayola:
1.    miejsce wyróżnimy nagrodą o wartości 150 złotych,
2.    miejsce o wartości 120 złotych,
3.    miejsce o wartość 100 złotych.
Oraz dwie nagrody pocieszenia o wartości 50 złotych.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez crayola. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: crayola Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz