Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Blogerzy odkrywają walory oleju rzepakowego"

Opis konkursu

Aby wziąć udział w akcji, należy:
- Stworzyć przepis na danie z olejem rzepakowym i zamieścić go wraz ze zdjęciem na swoim blogu!
- W nazwie potrawy należy wymienić olej rzepakowy
- W opisie potrawy należy dokończyć zdanie: "Olej rzepakowy jest naturalnym źródłem kwasów omega – 3 i dlatego..."
- Przesłać Link do wpisu na adres konkurs@pokochajolejrzepakowy.pl wraz z wymaganym oświadczeniem, o treści:
"Oświadczam, że zapoznałam/łam się z regulaminem konkursu "Blogerzy odkrywają walory oleju rzepakowego", dostępnym na stronie internetowej www.pokochajolejrzepakowy.pl oraz akceptuję jego postanowienia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora w celu rozstrzygnięcia Konkursu i przekazania nagrody, w przypadku wygranej oraz otrzymania wyróżnienia – wyrażam zgodę na publikację moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska oraz mojego wizerunku w sieci Internet, w tym na łamach serwisu internetowego www.pokochajolejrzepakowy.pl. Oświadczam, że jestem wyłącznym autorem pracy konkursowej zgłoszonej do Konkursu i że praca ta nie narusza praw osób trzecich."

W konkursie biorą udział wpisy publikowane na blogach pomiędzy 29 listopada a 23 grudnia 2013 roku.

Nagrody

Autorzy 5 najciekawszych przepisów otrzymają kultowy mikser KitchenAid Artisan w niezwykle subtelnym kolorze Majestic Yellow. To prawdziwy przedmiot pożądania wśród miłośników kulinarnych! Dzięki niemu możesz wyczarować wspaniały, aromatyczny piernik czy przygotować makaron do ulubionej zupy grzybowej! W dodatku dzięki niezwykle wysmakowanemu wzornictwu rodem z lat 50. KitchenAid to prawdziwa ozdoba kuchni, którą pokochały gwiazdy i kulinarne pasjonatki na całym świecie!
Dodatkowo Jury odznaczy specjalnym wyróżnieniem 10 autorów przepisów. Wyróżnione osoby otrzymają jeden z 10 rozdrabniaczy KitchenAid, które ułatwią codzienną pracę w kuchni.

Nadesłane przez: avatea Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz