Reklama na e-Konkursy.info 18.07.19 22:29:16

Konkurs "BRITISH STREET-ART. Namaluj we Wrocławiu Wielką Brytanię"

Konkurs BRITISH STREET-ART. Namaluj we Wrocławiu Wielką Brytanię

Opis konkursu

British Council zaprasza młodych wrocławian, by spróbowali na chwilę zamienić stolicę Dolnego Śląska w Wielką Brytanię, w ramach konkursu „British Street Art”. Pomoże im w tym kolorowa kreda i nieograniczona wyobraźnia. Na najbardziej kreatywnych młodych artystów czekają atrakcyjne nagrody: wyjazd na obóz językowy, iPody, sprzęt sportowy i anglojęzyczne książki. Zgłoszenia są przyjmowane do 21 kwietnia 2013. Partnerem konkursu jest serwis Kreatywny Wrocław.

Konkurs jest skierowany do uczniów wrocławskich szkół w wieku 9-14 lat. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu kredą rysunku przedstawiającego skojarzenia z Wielką Brytanią oraz stworzeniu krótkiego hasła-sloganu po angielsku. Rysunek może być wykonany w dowolnym miejscu we Wrocławiu.

Gotowy rysunek należy sfotografować wraz z otoczeniem, a całość przesłać drogą mailową do British Council. Na autorów 10 najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięzca otrzyma darmowy wyjazd na obóz językowy nad Bałtykiem (od 30 czerwca do 12 lipca) organizowany przez British Council, pozostali laureaci - iPody nano, rolki sportowe, deskorolki oraz angielskie książki.

Organizator przyjmuje prace konkursowe do 21 kwietnia 2013 roku. Do zdjęcia i hasła-sloganu należy dołączyć formularz aplikacyjny, wypełniony przez rodzica lub opiekuna prawnego. Całość dokumentacji należy przesłać drogą mailową na adres: konkurs@britishcouncil.pl Więcej szczegółów na stronie: http://tellmeastory.britishcouncil.pl

Nagrody

wyjazd na obóz językowy organizowany przez British Council; iPody nano; sprzęt sportowy; książki anglojęzyczne

Nadesłane przez: [email protected] Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz