Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Chroń swoją skórę i oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 28.05.2012 do: 19.08.2012

Organizatorem konkursu jest serwis acuvue.pl.
Do udziału w Sprzedaży Premiowej uprawnia Uczestnika zakup 2, 3 lub 4 opakowań soczewek kontaktowych ACUVUE®. Za zakup jednego opakowania Uczestnikowi przysługuje jedna naklejka.

Nagrody:
Przy zakupie pierwszego opakowania soczewek kontaktowych ACUVUE® Uczestnik dostaje kartę promocyjną z 4 polami przeznaczonymi na naklejki. Karta wraz z naklejkami upoważnia Uczestnika:
a. Po zakupie dwóch opakowań soczewek kontaktowych ACUVUE® i zebraniu dwóch naklejek do otrzymania Kremu do twarzy SPF 15 PIZ BUIN®.
b. Po zakupie trzeciego opakowania soczewek kontaktowych ACUVUE® i zebraniu w sumie trzech naklejek (wliczając naklejki otrzymane zgodnie z postanowieniami określonymi w pkt.
a) do otrzymania Balsamu do ciała SPF 20 PIZ BUIN®.
c. Po zakupie czwartego opakowania soczewek kontaktowych ACUVUE® i zebraniu czterech naklejek (wliczając naklejki otrzymane zgodnie z postanowieniami określonymi w pkt. a i b) do otrzymania Sprayu chłodzącego po opalaniu PIZ BUIN®.
Uczestnik może jednorazowo zakupić dowolną ilość opakowań soczewek ACUVUE® uprawniających do odbioru nagrody (określonej w punktach a, b i c), do dnia 19 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Organizator nie gwarantuje dostępności nagród do końca trwania


Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez annaszura. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: annaszura Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz