Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Chwile Ojca i Dziecka"

Opis konkursu

27 listopada rusza konkurs „Chwile Ojca i Dziecka”. Do udziału zachęcamy w szczególności ojców, którzy biorą czynny udział w życiu rodziny i wychowaniu dzieci. W ramach zgłoszenia do konkursu należy wykonać zdjęcie promujące aktywność ojców podczas urlopów wychowawczych. Na prace prezentujące wybraną chwilę ojca i dziecka czekamy od 27 listopada do 13 grudnia 2013 roku. Zwycięzca otrzyma voucher uprawniający do rodzinnej sesji zdjęciowej!

Konkurs prowadzony jest w ramach kampanii organizowanej przez Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich oraz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. W jury konkursu zasiądą: przedstawiciele Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich oraz Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, a także partnerzy konkursu. Oficjalnego wręczenia nagród dokona Minister Pracy i Polityki Społecznej podczas Kongresu Ojców odbywającego się 19 grudnia 2013 roku w Warszawie.

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres: chwileojcaidziecka@partnersi.com.pl załączając dokumentację dostępną na stronie: www.rodzina.gov.pl/urlopy. Zachęcamy do odwiedzenia profilu kampanii, gdzie znajdują się dodatkowe informacje dotyczące konkursu: www.facebook.com/tatanaurlopie. Czekamy na zdjęcia, na których widać, że tata i dziecko, to zgrana ekipa!

Nagrody

Zwycięzca otrzyma voucher uprawniający do rodzinnej sesji zdjęciowej!

Nadesłane przez: partnersi Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz