Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "#CreateAsUs Speed painting"

Konkurs #CreateAsUs Speed painting

Opis konkursu

Wystartował nowy konkurs w ramach kampanii #CreateAsUs
Konkurs skierowany jest do osób związanych z designem, projektowaniem i grafiką, które swobodnie poruszają się w dziedzinie digital paintingu, a zwłaszcza tych, które lubią brać udział w rywalizacjach speed paintingowych. Konkurs składa się z trzech, tygodniowych pojedynków i finału. Faza eliminacji zakończy się 7 marca.
W czwartym już etapie kampanii #CreateAsUs producent sprzętu elektronicznego zaprasza użytkowników do rywalizacji w ciekawym gatunku sztuki cyfrowej jakim jest speed painting. Cieszy się on dużą popularnością ze względu na multimedialny charakter. To metoda malowania w ograniczonym czasie z wykorzystaniem nowych technologii jak m.in. tablety czy urządzenia 2w1. Proces tworzenia na cyfrowym płótnie jest rejestrowany w czasie rzeczywistym w sposób umożliwiający śledzenie poszczególnych etapów. W efekcie uzyskujemy przyśpieszony film z przygotowywania ilustracji, od początku do końca – kilka godzin oglądamy w około 3 minutowym materiale, często wzbogaconym o ścieżkę dźwiękową.
Konkurs ASUSa składa się z trzech bitew eliminacyjnych, których zwycięzcy zostaną zaproszeni do finału. Każda bitwa potrwa tydzień, a zostaną rozegrane w dniach 15 lutego 7 marca. Finał zaplanowano na drugą połowę marca.

Nagrody

Nagroda główną w konkursie jest najnowszy laptop ASUS ZenBook 3 UX390
Wśród nagród pocieszenia znalazły się smartfony firmy ASUS – ZenFone 3 i ZenFone 3 Max.

Nadesłane przez: jez Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz