Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Cztery elementy i piąty dzwoniący"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 28.11.2011 do: 5.12.2011

Organizatorem konkursu jest serwis polskieradio.pl.
Dla "rannych ptaszków" - konkurs odbywa się w dniach: 28 listopada - 5 grudnia 2011 r. w audycji "Poranek" w godzinach: 6:00 - 9:00. Zadaniem osoby chcącej wziąć udział w konkursie jest zadzwonienie do studia "Czwórki" pod numer: (22) 645 21 00, po usłyszeniu dźwięku zapowiadającego konkurs. Osoba, która dodzwoni się do studia "Czwórki" jako pierwsza i poprawnie odpowie na pytanie - prezentowane w formie rebusu dźwiękowego zostanie zakwalifikowana do półfinału konkursu, który odbędzie się w piątek - 2 grudnia. W półfinale konkursu - 2 grudnia spotka się czterech zwycięzców z poniedziałku, wtorku, środy i czwartku, którzy będą odpowiadać na pytania dotyczące czterech żywiołów: wody, powietrza, ognia, ziemi oraz pytanie z wiedzy o Czwórce.
Do finału konkursu, który odbędzie się 5 grudnia zostanie zakwalifikowanych dwóch zwycięzców z półfinału konkursu. Zwycięzcą finału konkursu w dniu 5 grudnia zostanie osoba, która odpowie poprawnie na pytania dotyczące czterech żywiołów o praz pytanie z wiedzy o Czwórce.

Nagrody:
Organizatorzy przewidują przyznanie nagrody głównej dla zwycięzcy konkursu w postaci IPod 3G oraz nagrody pocieszenia dla przegranego w finale konkursu w postaci upominków "Czwórki". Organizator zastrzega sobie prawo do przyznania dodatkowych nagród i wyróżnień.


Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez cb656. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: cb656 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz