Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Czy istnieje życie po Euro?"

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 05.07.2012

Organizatorem konkursu jest serwis EuroSieSamoNieObejrzy.
W najbliższy poniedziałek obudzimy sie w nowej rzeczywistości, rzeczywistości po Euro. Nie będzie codziennych meczów, nie będzie emocji, zostaną puste parne lipcowe wieczory. Nie wiadomo co stanie się z tą stroną. Dlatego też ogłaszam konkurs w którym będzie można wygrać nagrody które będą nam przypominały o turnieju, oraz takie które pozwolą nam płynnie przejść do codzienności.

Co zrobić żeby wziąć udział w konkursie? Trzeba być oczywiście fanem tej strony, oraz w dowolny sposób przekonać do polubienia jej swoich znajomych ( minimum 2, ale wiadomo im wiecej tym lepiej) Nazwiska przyciągniętych znajomych należy wysłać wiadomością. Poza tym w komentarzu pod zdjęciem, bądż wiadomości z nazwiskami odpowiedzieć na pytanie: "Co mam zrobić z tą stroną po zakończeniu mistrzostw?". Liczy sie przede wszystkim błyskotliwość i kreatywność, w przypadku wątpliwości wygrywa ten który skombinował wiecej lajów. Powodzenia!

Nagrody:
1. Myjka ciśnieniowa ufundowana przez firmę Sanchez (www.sanchez.pl)
2.Konkurs zainspirowany był kolegami z "supergiganta" którzy pomimo zasięgu swojego bloga, podpięcia na głównej sport.pl oraz sponsora, postanowili ogłosić że w ich konkursie nagrodą będzie czteropak piwa. Nie powinno więc dziwić że i u mnie nagroda jest podobna. Nie mógłbym jednak spać po nocach gdybym któremuś z fanów tej strony wysłał gazowany napój o smaku piwopodobnym. Na Euro sie samo nie obejrzy do wygrania jest zestaw upominkowy wybornego belgijskiego piwa Palm, w którego skład oprócz napoju wchodzi również gustowna szklanka. Sam bym wygrał z przyjemnością. Oczywiście ta nagroda tylko dla fanów 18+

Ponadto:
-Dwa oficjalne kubki Euro 2012 ufundowane przez Grupę Gezet. Są to unikatowe kubki których nie można dostać nigdzie indziej, (no chyba że ktoś planuje w najbliższym czasie kupić Hyundaia, do czego oczywiście zachęcam ;>) dzięki którym podczas porannej kawy będą wam się przypominały piękne momenty turnieju.
-Cztery vouchery do kina Helios w Gorzowie Wielkopolskim na dowolny seans. Idealne żeby zabić nudę która może być skutkiem ubocznym braku meczów w telewizji ( mały handicap dla fanów z lubuskiego, wybaczcie pozostali).
-Nagroda bardziej dla damskiej części lubiących, ale kto wie. 2x sól do kąpieli firmy Dairy Fun, która pozwoli zrelaksować sie chociażby po porażce Polaków.
-lista nagród nie jest zamknięta. NA PEWNO jutro pojawią się kolejne, napisałem narazie o tych które już mam u siebie emotka

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez Esdeka. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: Esdeka Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz