Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Dam nam"

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 30.11.2011

Organizatorem konkursu jest serwis papermate.com.pl.
Wystarczy, że podczas lekcji wraz z kolegami i Waszym nauczycielem stworzycie pracę plastyczną pt. "DAM NAM, czyli jak mogę pomóc rówieśnikom w swojej okolicy". Tylko od Waszej wrażliwości i kreatywności zależy jak widzicie pomoc: czy jako wsparcie materialne, czy jako ciepłe słowo albo zaproszenie do wspólnej zabawy...
Potem zastanówcie się, jaki jest najważniejszy problem, który dotyka dzieci w Waszej okolicy. Sprawdźcie, czy istnieje organizacja pozarządowa zajmująca się tym problemem.
A co to takiego organizacja pozarządowa? Każdy z nas zna choć jedną taką organizację, jak np. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy albo akcje organizacji takie jak np. Pajacyk. Ich misją jest pomoc osobom potrzebującym, poszkodowanym, chorym.
A może po prostu znacie organizację, która działa aktywnie na rzecz dzieci? Jeśli chcecie jej pomóc, napiszcie o tym na osobnej kartce papieru, z krótkim uzasadnieniem swojego wyboru i dołączcie do Waszych prac plastycznych.
Zwycięzcami konkursu jest grupa, która zrealizuje najlepsze prace plastyczne: związane z tematem, charakteryzujące się kreatywnością i estetyką. Cała wasza grupa otrzyma nagrody w postaci artykułów piśmienniczych i plastycznych Paper Mate. Bardzo ważną nagrodą jest to, że dzięki Waszemu zaangażowaniu i wyborowi organizacja działająca w Waszym otoczeniu na rzecz poprawy sytuacji dzieci otrzyma również produkty Paper Mate.

Nagrody:
Nagrodą dla grupy, która zwyciężyła konkurs jest zestaw artykułów piśmienniczych
Paper Mate na kwotę ok. 1500 zł. Dodatkowo grupa wybierze organizację
pozarządową działającą na rzecz dzieci, na jaką chciałaby przekazać dodatkową pulę
artykułów piśmienniczych Paper Mate o wartości ok. 4 000 zł.
Opiekun zwycięskiej grupy otrzymuje pióro Parker.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez taaga20. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: taaga20 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz