Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "DKNY szuka polskiej ambasadorki swoich zegarków!"

Konkurs DKNY szuka polskiej ambasadorki swoich zegarków!

Opis konkursu

Właśnie wystartował pierwszy etap ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez markę DKNY. Wystarczy, że poniższą grafikę (jest również dostępna na naszym Instagramie) skopiujecie i wypełnicie, a następnie wrzucicie na swój profil na Instagramie i oznaczycie hasztagiem #zegarekDKNY. W pustych polach odpowiedzcie, co sprawia, że jesteście w 100% DKNY? Liczy się jak najbardziej kreatywne rozpisanie procentów!
Więcej informacji oraz regulamin konkursu otrzymacie wysyłając wiadomość na adres e-mail: marketing.polska@fossil.com

Nagrody

W drugim etapie zostanie wyłoniona Ambasadorka Zegarków DKNY! Dziewczyna, której uda się zdobyć ten tytuł, otrzyma w prezencie profesjonalną sesję zdjęciową, a w 2019 roku dostanie zegarek z każdej najnowszej kolekcji marki, aż cztery razy.

Zadaniem uczestniczek, które zakwalifikują się do dalszej części konkursu, będzie wykonanie jak najbardziej kreatywnego zdjęcia lub wideo, które pokazuje w ciekawy sposób otrzymany wcześniej zegarek DKNY. Dokładnie tak, jak robią to znane blogerki. Jury wyłoni zwyciężczynię na podstawie pomysłu, odwołania do wartości marki i jej miejskiego stylu, a także zaangażowania – komentarzy i polubień znajomych i obserwujących jej posty. Gra jest warta świeczki, więc... powodzenia! I pamiętajcie o hasztagu #zegarekDKNY.

Nadesłane przez: marta_1234 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz