Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Dobre, nasze… Polskie"

Konkurs Dobre, nasze… Polskie

Opis konkursu

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 9.10.2019 r. włącznie. Uczestnik ma prawo zgłoszenia dowolnej liczby Prac w ramach Konkursu, jednakże może zostać nagrodzony wyłącznie raz. Uczestnik Konkursu zobowiązuje się do tego i oświadcza, że przesłane organizatorowi Prace będą wynikiem wyłącznie jego oryginalnej twórczości oraz że posiadał będzie pełnię praw, w szczególności praw autorskich do Pracy. Ponadto Uczestnik Konkursu zobowiązuje się do tego i oświadcza, że Prace nie będą obciążone prawami osób lub podmiotów trzecich, jak również nie będą naruszały praw osób lub podmiotów trzecich w szczególności praw autorskich, praw do znaków towarowych oraz dóbr osobistych osób lub podmiotów trzecich. W dniu 13.10.2019r. spośród nadesłanych Prac Komisja Konkursowa wyłoni do pięciu zwycięzców, będących autorami najciekawszych i najbardziej kreatywnych, zdaniem Komisji Konkursowej, Prac. Zwycięzca może otrzymać tylko jedną nagrodę. Zwycięzca nie może przenieść prawa do odebrania nagród na osobę trzecią. Nagrody przyznane w Konkursie nie podlegają zamianie na inne nagrody rzeczowe ani na ekwiwalent pieniężny. Zwycięzca Konkursu, z chwilą odbioru nagrody, zobowiązuje się złożyć pisemne oświadczenie o wyrażeniu nieodpłatnej zgody na utrwalenie i wykorzystanie swojego wizerunku na wszystkich polach eksploatacji znanych w chwili przesłania.

Nagrody

Zwycięzcom zostaną przyznane nagrody w postaci kubka z pojawiającą się grafiką przedstawiającą polskie zabytki oraz hasłem ,,Dobre, nasze... Polskie!” – o wartości 27,92 zł brutto.

Nadesłane przez: Stefcia Rudecka Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

bruce

17.09.19 20:14:21

A czemu taka dziwna data zakończenia? emotka "Konkurs „Dobre, nasze… Polskie! 6” trwa od 10.09.2019 r. do 13.10.2019 r. Składanie zgłoszeń: od 10.09.2019 r. do 9.10.2019 r.".

0 0

netka2000

17.09.19 19:23:08

Wielkie dzięki bruce!
Czytając ten opis mam wrażenie, że czytam Kodeks Cywilny.

bruce

17.09.19 18:07:11

"Nadeślij opis sposobu na spędzanie wolnego czasu jesienią, wypełnij formularz znajdujący się w Czasie Stefczyka lub tutaj, złóż go w placówce i czekaj na telefon od nas. Jeśli wybierzemy Twoją propozycję, otrzymasz atrakcyjną nagrodę!". emotka

Dodaj komentarz