Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Dodaj oleju rzepakowego do blogosfery"

Konkurs Dodaj oleju rzepakowego do blogosfery

Opis konkursu

1. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu na e-mail: info@uwielbiamgotowac.com przepisu kulinarnego, w którym Uczestnik prezentuje oryginalny sposób na wykorzystanie oleju rzepakowego w kuchni wraz ze zdjęciem przyrządzonej potrawy.
2. Konkurs trwa od dnia 10 sierpnia 2013 r. do dnia 20 sierpnia 2013 r. do godziny 23:59:59
3. Przesłanie niżej wymienionych oświadczeń z opisem przy każdym z nich ZGADZAM SIĘ oraz podpisanych imieniem i nazwiskiem Uczestnika na adres email: info@uwielbiamgotowac.com do dnia 20.08.2013 r.
Zapoznałem się z treścią Regulaminu Konkursu Dodaj oleju rzepakowego do blogosfery i akceptuję wszystkie jego postanowienia.
ZGADZAM SIĘ (Imię i nazwisko Uczestnika konkursu)..............................
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię i nazwisko, adres e-maila a w przypadku wygranej również data urodzenia, adres zamieszkania, numer telefonu) przez Interactive Solutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Mazowiecka 38, 60-623 Poznań,w celu prawidłowego przeprowadzenia Konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).
ZGADZAM SIĘ (Imię i nazwisko Uczestnika konkursu)..............................
Wyrażam zgodę na publikację moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska oraz wizerunku na potrzeby związane z Konkursem na stronie internetowej OlejRzepakowy, na stronie internetowej pokochajolejrzepakowy.pl, a także na Blogu uwielbiamgotowac.com.
ZGADZAM SIĘ (Imię i nazwisko Uczestnika konkursu).............................

Nagrody

a) nagroda główna – blender BRAUN MR 550 o wartości ok. 327 zł brutto
b) nagroda II stopnia– patelnia firmy Tefal o wartości ok. 216 zł brutto
c) nagroda III stopnia - miska firmy Qualy o wartości ok. 119 zł brutto

Nadesłane przez: ilka_86 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz