Reklama na e-Konkursy.info 18.07.19 21:55:09

Konkurs "Dziecięcy Inkubator Przedsiębiorczości"

Opis konkursu

Cele konkursu
Konkurs ma za zadanie zachęcanie dzieci do podejmowania samodzielnych inicjatyw o charakterze zarobkowym, hobbistycznym, charytatywnym i sportowym, które będą dla nich okazją do zdobywania cennych doświadczeń z obszaru szeroko rozumianej przedsiębiorczości.

Zadanie konkursowe
Zespoły projektowe zgłaszają na konkurs relacje z przedsięwzięć w formie krótkich filmów wykonanych aparatem fotograficznym, komórkowym bądź amatorską kamerą. Elementami premiowanymi w konkursie będą: stopień, w jakim przedsięwzięcie zaspakaja potrzeby osób (znalezienie niszy „rynkowej”), oryginalność pomysłu, samodzielność realizacji przez dzieci (z ewentualną, niewielką pomocą dorosłych), wykorzystanie pracy zespołowej, umiejętność promowania „produktu” czy „usługi”, umiejętność rozwiązywania problemów, gospodarność, zadowolenie osób korzystających z przedsięwzięcia.

By lepiej zrozumieć charakter zadania konkursowego i regulamin zobacz film instruktażowy.

Nagrody

Zwycięski zespół otrzyma atrakcyjną nagrodę główną - udział w letnim obozie języka angielskiego i zarządzania projektami oraz odtwarzacze MP4 a jego dorosły opiekun czytnik do e-booków Kindle.
Wyróżnione zespoły otrzymają zestawy gier planszowych firmy Granna.

Nadesłane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz