Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "European Language Label"Opis konkursu

Konkurs trwa do: 07.05.2012

Organizatorem konkursu jest serwis ell.org.pl.
Zadaniem konkursu jest wyróżnienie projektów wykorzystujących nowatorskie rozwiązania w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych, które są zarazem atrakcyjne dla uczestników i inspirujące dla całej społeczności lokalnej, w której projekt jest realizowany. Tegoroczna edycja konkursu ma za zadanie w szczególny sposób przyczynić się do wykorzystywania nowych technologii w kształceniu językowym oraz wspierania edukacji w klasach wielokulturowych. Dodatkowo, w ramach priorytetów krajowych, ważnym aspektem jest CLIL - zintegrowane kształcenie przedmiotowo-językowe oraz nieformalna i pozaformalna edukacja językowa.

Nagrody:
a. Wszyscy laureaci konkursu otrzymują certyfikaty podpisane przez komisarza UE ds. edukacji, kultury, wielojęzyczności i młodzieży oraz ministra edukacji narodowej.

b. Nagrody w konkursie instytucjonalnym przeznaczone są dla placówki, w której realizowany jest lub był zgłoszony projekt - do dyspozycji wszystkich uczestników projektu.

c. Nagrody w kategorii projektów nauczycielskich oraz dla osób indywidualnie uczących się języków obcych przeznaczone są dla koordynatora/-ów projektu.

d. Instytucja zgłaszająca kilka projektów może otrzymać tylko jedną nagrodę w danej edycji konkursu.

e. Komitet selekcyjny zastrzega sobie prawo do podziału nagród w zależności od liczby i poziomu prac konkursowych.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez gracet. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: gracet Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz