szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie

Opis konkursu

Konkurs "European Language Label"

  • Konkurs trwa do: 07.05.2012
  • Wyświetleń: 536
  • Opublikowano: 27.02.2012 08:13
  • Udział wzięło: 14
  • Organizator: ell.org.pl.

Konkurs trwa do: 07.05.2012

Organizatorem konkursu jest serwis ell.org.pl.
Zadaniem konkursu jest wyróżnienie projektów wykorzystujących nowatorskie rozwiązania w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych, które są zarazem atrakcyjne dla uczestników i inspirujące dla całej społeczności lokalnej, w której projekt jest realizowany. Tegoroczna edycja konkursu ma za zadanie w szczególny sposób przyczynić się do wykorzystywania nowych technologii w kształceniu językowym oraz wspierania edukacji w klasach wielokulturowych. Dodatkowo, w ramach priorytetów krajowych, ważnym aspektem jest CLIL - zintegrowane kształcenie przedmiotowo-językowe oraz nieformalna i pozaformalna edukacja językowa.

Nagrody:
a. Wszyscy laureaci konkursu otrzymują certyfikaty podpisane przez komisarza UE ds. edukacji, kultury, wielojęzyczności i młodzieży oraz ministra edukacji narodowej.

b. Nagrody w konkursie instytucjonalnym przeznaczone są dla placówki, w której realizowany jest lub był zgłoszony projekt - do dyspozycji wszystkich uczestników projektu.

c. Nagrody w kategorii projektów nauczycielskich oraz dla osób indywidualnie uczących się języków obcych przeznaczone są dla koordynatora/-ów projektu.

d. Instytucja zgłaszająca kilka projektów może otrzymać tylko jedną nagrodę w danej edycji konkursu.

e. Komitet selekcyjny zastrzega sobie prawo do podziału nagród w zależności od liczby i poziomu prac konkursowych.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez gracet. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Ocena: 0.00/5.00 (0 ocen)


Nadesłane przez: gracet Opublikowane przez: pionas

Komentarze

Dodaj komentarz

Emotka uśmiech  Emotka szok  Emotka języczek  Emotka rotfl  Emotka cool  Emotka ok  Emotka wściekły  Emotka zawstydzony Emotka zły  Emotka diabełek  Emotka zakręcony  Emotka oczko Emotka wykrzyknik  Emotka zapytanie  Emotka dobry pomysł  Emotka strzałka więcej