Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Exklusiv Prize 2013. Debiuty. Odkrycia. Talenty"

Konkurs Exklusiv Prize 2013. Debiuty. Odkrycia. Talenty

Opis konkursu

Wyobraźcie sobie na chwilę stolicę Polski, która znów jest nazywana Paryżem Wschodu. Nowoczesne miasto, do którego artyści ściągają jak do Berlina. Warszawę światową, wielokulturową jak Londyn.
A jak wy widzicie dzisiaj Warszawę? Z czym kojarzą się wam jej symbole? Co myślicie o jej mieszkańcach, ich stylu życia, języku i stylu ulicy? W tym roku hasło konkursu Exklusiv Prize to „Warszawa“. Pokażcie, jakie to miasto budzi w was emocje, za co cenicie to miasto, co was w nim denerwuje, a co chcielibyście w nim zmienić. Liczymy na waszą kreatywność, wyobraźnię, poczucie humoru i ironię. Uwaga! Żeby się nimi wykazać, wcale nie musicie być warszawiakami. Wystarczy, że wykonacie prace w jednej z kategorii – są nimi grafika, film, zdjęcie, design. Nadesłane prace oceni profesjonalne jury pod kierownictwem naszego Redaktora Naczelnego Tomasza Kina

Nagrody

Prace Konkursowe wyłonionych przez Komisję zwycięzców, zostaną opublikowane w kolejnym wydaniu magazynu Exklusiv oprócz tego zwycięzca danej kategorii wygra możliwość odbycia stażu w wybranej przez jury instytucji: White Cat studio, SAR, Papaya Films oraz nagrody książkowe od Fpięć, nagrody wydawnicze od Narodowego Instytutu Audiowizualnego (NInA) i tablety od marki Wacom Nagrody zostaną wręczone na oficjalnej gali w czerwcu.

Nadesłane przez: zupa Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz