Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Fa Super - Super-Pharm"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 28.06.2012r do: 11.07.2012r

Organizatorem konkursu jest serwis superpharm.pl
W celu wzięcia udziału w Konkursie i ubiegania się o nagrody w Konkursie Uczestnik zobowiązany jest do:
a) zapoznania się z zasadami Konkursu określonymi w Regulaminie;
b) jednorazowego zakupu w dowolnej aptece sieci SuperPharm na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w okresie trwania Konkursu dowolnego Produktu Promocyjnego lub Produktów Promocyjnych (jednoczesny zakup na jeden paragon) za kwotę minimum 10,00 zł i zachowania oryginalnego paragonu
c) wykonania zadania konkursowego polegającego na napisaniu autorskiej odpowiedzi na pytanie "Dlaczego Fa Sport Double Power jest super?"
d) zgłoszenia udziału w Konkursie w czasie trwania Konkursu poprzez przesłanie Odpowiedzi w formie wiadomości SMS na numer 7043. Wiadomość SMS musi rozpoczynać się od hasła FaSuper i po kropce zawierać Odpowiedź, o której mowa powyżej
Przesłane Zgłoszenie nie może przekroczyć 160 znaków łącznie (łącznie z prefiksem tj. wyrazem FaSuper, Odpowiedzią wraz ze "spacjami"). W Zgłoszeniu nie należy korzystać z polskich znaków diakrytycznych. Dopuszcza się użycie liter drukowanych.
Odpłatność za wysłanie SMS jest stała i wynosi 0,50 zł netto, 0,62 zł brutto u wszystkich operatorów zarejestrowanych w Polsce.

Nagrody:
a. 1 nagroda główna w postaci bonów o łącznej wartości 2 000,00 zł na zakup dowolnych towarów z oferty sklepu GO Sport. wraz z premią pieniężną w wysokości 222,00 zł.. Łączna wartość nagrody głównej wynosi 2 222,00 zł brutto
b. 5 nagród I stopnia w postaci urządzenia iPod Nano 6 Gen 8 GB o wartości 599,00zł każda wraz z premią pieniężną w wysokości 67,00 zł. Łączna wartość pojedynczej nagrody I stopnia wynosi 666,00 zł brutto.
c. 50 nagród II stopnia w postaci pakietów kosmetyków Fa Sport Double Power w tym dezodorant, żel pod prysznic 250 ml, balsam do ciała 250 zł wraz z premią pieniężną w wysokości 3,00 zł. Łączna wartość pojedynczej nagrody I stopnia wynosi 30,00 zł brutto.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez martusiamj. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodała mkmadzia7

Nagrody

Nadesłane przez: iszhara Opublikowane przez: mkmadzia7

Podobne konkursy

Dodaj komentarz