Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs filmowy "Miki X House"


Konkurs filmowy Miki X House

Opis konkursu

Przygotuj prezent dla Mikiego, nagraj filmik w którym składasz kreatywne zgłoszenia urodzinowe. Opublikuj filmik na Instagramie.

Uczestnik przystępuje do Konkursu poprzez wykonanie Zadania Konkursowego polegającego na nagraniu filmiku, w którym składa życzenia urodzinowe Myszce Miki oraz opublikowaniu go na Instagramie z użyciem hashtagu #MikixHouse i oznaczeniem @house_brand zgodnie z poniższymi wymogami:

  • Uczestnik musi przygotować dowolny prezent dla Mikiego. Nagrywając film należy wyciągnąć prezent z prawej strony kadru, następnie złożyć kreatywne życzenia Mikiemu, a na koniec odłożyć prezent poza kadr z lewej strony. Na www.housebrand.com znajduje się film pokazujący jak należy przygotować nagranie.
  • Film musi być nagrany w pionie i trwać maksymalnie 10 sekund.
  • Należy zachować plik z nagraniem na nośniku umożliwiającym trwałe przechowywanie i odtwarzanie filmu, aby na prośbę organizatora przesłać go na wskazany adres e-mail. Wybrane filmy zostaną połączone w jeden urodzinowy film dla Myszki Miki.
  • Zgłoszenia przyjmowane są w dniach 24.10.2018 r. – 13.11.2018. do godziny 23:59.

Nagrody

1x Nagroda Główna, w której skład wchodzą łącznie:

  • 4x bon o wartości 500 PLN do wykorzystania w wybranym salonie House,
  • 2x voucher LOT TRAVEL o wartości 2000PLN na bilety lotnicze do Paryża,
  • 1x czteroosobowy pobyt w parku Disneyland Paris w terminie 14-16.12.2018 o wartości 36 437,67 PLN (8505,19 Euro). Pobyt obejmuje: zakwaterowanie w trzygwiazdkowym hotelu Disney’s Sequioa Lodge dla czterech osób w jednym pokoju o podstawowym standardzie w dniach 14 - 16 grudnia 2018, trzydniowe bilety wstępu do obu Parków Disneya, vouchery obejmujące pełne wyżywienie: śniadanie, lunch i kolację, nazwy restauracji honorujących vouchery są wypisane na voucherach, vouchery mogą być wykorzystane podczas lunchu i kolacji w zależności od godzin otwarcia restauracji i dostępności,
    Nagroda Pieniężna w wysokości 4715 zł.
24x Nagroda Dodatkowa: bon o wartości 100 PLN do wykorzystania w wybranym salonie House na cały asortyment marki House oraz Nagroda Pieniężna w wysokości 11 zł.

Nadesłane przez: miketyson Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

atanerka

14.11.18 12:49:02

Są już wyniki do konkursu: https://www.faceb.../?type=3&theater

0 0
Dodaj komentarz