Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs filmowy "Wyjątkowe wakacje 2017"


Konkurs filmowy Wyjątkowe wakacje 2017

Opis konkursu

Konkurs dla młodzieży 13-18 lat organizowany przez portal dla nastolatków „pytam.edu.pl” trwa całe lato. Polega na tym, by opisać i nagrać swój pomysł na przygodę, która nie wymaga wielkiego nakładu finansowego, ani wypraw na koniec świata.
Jesteśmy przekonani, że niezależnie od tego kim jesteś, gdzie mieszkasz, ile masz pieniędzy możesz przeżyć wspaniałą przygodę, pozostawiającą wspomnienia na cały rok szkolny. Tylko wyobraźnia jest limitem.
Może być to zabawa dla rodzeństwa, czy przyjaciół, wyprawa po okolicach, zawody, osobisty konkurs, wieczór autorski, majsterkowanie, budowanie, malowanie, cokolwiek przyjdzie do głowy. Ważne, by przedstawić to w ciekawy sposób w postaci trzyminutowego filmiku.
Film może być nagrany nawet telefonem komórkowym, ważne by był ciekawy i inspirujący.

Nagrody

Są dwie kategorie konkursowe. Indywidualna: do wygrania główna nagroda - tablet, oraz kolejne nagrody: gry planszowe, odtwarzacze mp3, książki przygodowe dla młodzieży, kategoria grupowa: nagrodą jest udział w nagraniu teledysku, odtwarzacze mp3, gry planszowe, książki przygodowe dla młodzieży.

Nadesłane przez: pytam.edu.pl Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz