Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs fotograficzny "Katalog 2019"

Opis konkursu

Pokaż, jak wyszukujesz/ wybierasz produkt dla siebie z naszego katalogu Podłogi i Drzwi 2019
Zaprezentuj proces wyboru na zdjęciu bądź na filmiku
Zamieść zdjęcie lub filmik w komentarzu pod tym postem z krótkim uzasadnieniem, dlaczego dokonałeś wyboru właśnie tego produktu oraz podaj jego nazwę.
W uzasadnieniu dodaj również #KatalogPodlogiIDrzwi2019
Dodając post ze zgłoszeniem konkursowym nie zapomnij oznaczyć fanpage @komfort

Nagrody

  • Nagroda za miejsce pierwsze to dedykowany bon o wartości 500 zł brutto do zrealizowania w sklepie internetowym Organizatora na stronie internetowej komfort.pl. Bon będzie można zrealizować po wpisaniu specjalnego kodu, który Finalista otrzyma w wiadomości prywatnej po zakończeniu konkursu. Bon można zrealizować tylko online, obejmuje on całą ofertę dostępną w e-sklepie marki KOMFORT. Bon należy wykorzystać jednorazowo w okresie 1 miesiąca od jego otrzymania.
  • Nagroda za miejsce drugie to dedykowany bon o wartości 300 zł brutto do zrealizowania w sklepie internetowym Organizatora na stronie internetowej komfort.pl. Bon będzie można zrealizować po wpisaniu specjalnego kodu, który Finalista otrzyma w wiadomości prywatnej po zakończeniu konkursu. Bon można zrealizować tylko online, obejmuje on całą ofertę dostępną w e-sklepie marki KOMFORT. Bon należy wykorzystać jednorazowo w okresie 1 miesiąca od jego otrzymania.

Nadesłane przez: leniwa89 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz