Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs fotograficzny "LIVE, FIGHT, WIN! OSHEE"

Opis konkursu

Aby wziąć udział w Konkursie należy prawidłowo wykonać Zadanie Konkursowe, które polega na wykonaniu wszystkich wymienionych kolejno czynności w trakcie trwania Konkursu:

  • w Sklepach działających pod marką MARTES SPORT należy dokonać jednego zakupu o wartości minimum 50,00 zł, w tym co najmniej dwóch (2) Produktów oraz zachować oryginalny paragon potwierdzający zakup tych Produktów;
  • należy wykonać zdjęcie z minimum jednym Produktem, na którym to zdjęciu w kreatywny sposób osoba dokonująca zgłoszenia odzwierciedli hasło LIVE, FIGHT, WIN (dalej Zdjęcie). Zdjęcie musi przedstawiać co najmniej: wizerunek Uczestnika oraz jeden Produkt OSHEE nabyty zgodnie z lit. a) powyżej;
  • należy dokonać zgłoszenia do Konkursu poprzez opublikowanie Zdjęcia na oficjalnym profilu MARTES SPORT na portalu Facebook (www.facebook.com) pod postem konkursowym.
Poprzez publikację Zdjęcia dana osoba dokonuje zgłoszenia do Konkursu oraz akceptuje i podporządkowuje się postanowieniom niniejszego Regulaminu (w tym § 8 ust. 4), stając się jego Uczestnikiem.

Nagrody

Nagrodę I Stopnia (łącznie tą Nagrodą nagrodzonych zostanie 5 Uczestników), na którą składa się:

  • Nagroda Główna w postaci dwóch (2) biletów na mecz Piłkarskiej Reprezentacji Polski ze Słowenią, który odbędzie się na Stadionie PGE Narodowy 19 listopada 2019 r. Wartość biletów wynosi 180 zł brutto każdy, łącznie 360 zł brutto.
  • Nagroda Pieniężna w wysokości brutto 11,11% wartości Nagrody Głównej, która w całości zostanie przeznaczona przez Organizatora na pokrycie zobowiązań publicznoprawnych związanych z wygraną Uczestnika w Konkursie;
Nagrody II Stopnia (łącznie tą Nagrodą nagrodzonych zostanie 5 Uczestników), na którą składa się:
  • Nagroda Główna w postaci repliki koszulki Piłkarskiej Reprezentacji Polski z podpisem Krzysztofa Piątka o wartości 150 zł brutto;
  • Nagroda Pieniężna w wysokości brutto 11,11% wartości Nagrody Głównej, która w całości zostanie przeznaczona przez Organizatora na pokrycie zobowiązań publicznoprawnych związanych z wygraną Uczestnika w Konkursie.
Nagrody III Stopnia (łącznie tą Nagrodą nagrodzonych zostanie 5 Uczestników), na którą składa się:
  • Nagroda Główna w postaci piłki nożnej z podpisem Krzysztofa Piątka o wartości 50 zł brutto;
  • Nagroda Pieniężna w wysokości brutto 11,11% wartości Nagrody Głównej, która w całości zostanie przeznaczona przez Organizatora na pokrycie zobowiązań publicznoprawnych związanych z wygraną Uczestnika w Konkursie.

Nadesłane przez: lukasz6 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

madllen

20.09.19 12:33:53

Konkurs trwa to 20.10.2019

bruce 0
Dodaj komentarz