Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs fotograficzny "Movember z enel-med"

Konkurs fotograficzny Movember z enel-med

Opis konkursu

Aby wziąć udział w konkursie, należy pod postem konkursowym zamieścić swoje (lub swojego mężczyzny) kreatywne zdjęcie z wąsami, które nie muszą być prawdziwe - może być ich wersja papierowa, materiałowa itp. – liczy się kreatywność! Uczestnicy są także proszeni o zamieszczenie przy zgłoszeniu tekstu: „3 x TAK”, oznaczającego akceptację regulaminu; oświadczenie, że opublikowane zdjęcie przedstawia ich wizerunek oraz zgodę na ogłoszenie wyników.

Nagrody

3 karty Zdrowy Mężczyzna, w skład których wchodzi pakiet ważnych badań. Usługi, jakie obejmuje taka karta, ujęto w regulaminie. Wartość karty: 490 zł. Karta przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 18 lat. Karta może być wykorzystana w okresie 12 miesięcy od daty wydania Uczestnikowi konkursu.

Nadesłane przez: bruce Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

bruce

20.11.18 19:13:55

Mój wpis, zawarty w cytowanym nawiasie, dotyczył wzmianki, zamieszczonej w poście konkursowym przez organizatora - cytuję: "Konkurs jest jednak również dla Pań, które chciałyby zadbać o zdrowie bliskiego sercu mężczyzny".

0 0

Gość ~cb656

20.11.18 14:22:08

"Aby wziąć udział w konkursie, należy pod postem konkursowym zamieścić swoje (lub swojego mężczyzny)"To jest MYLĄCE emotka
Regulamin wyraźnie precyzuje, że na zdjęciu ma być osoba, która się zgłasza do konkursu, a nie ktoś trzeci!
Tak więc dziewczyna nie może umieścić zdjęcia swojego faceta - może wyłącznie własne, choć gra o nagrodę dla swojego faceta. Jak ktoś ma wątpliwości, pisać do Organizatora, ale to pewne na 100%.

0 0

Gość ~cb656

20.11.18 10:25:58

W zasadzie tylko w wybranych miastach - tam, gdzie są przychodnie Elmed... emotka https://cm.enel.p...ychodnie-i-placowki/

0 0
Dodaj komentarz