Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs Fotomat "Swiętuj z nami 10 urodziny"

Opis konkursu

W tym roku obchodzimy 10. jubileusz działania na polskim rynku. Dokładnie dekadę temu rozpoczęliśmy sprzedaż pierwszych biletów!
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji. Od 2 lipca z okazji naszych 10. urodzin przez 10 kolejnych, wakacyjnych tygodni będziecie mogli nas spotkać na Placu Zabaw nad Wisłą działającym przy kultowym klubie BarKa (bulwar B. Grzymały-Siedleckiego, stacja metra M2: Centrum nauki Kopernik).
W każdy czwartek na lewym brzegu Wisły, na terenie zagospodarowanych na nowo bulwarów odbywać się będą koncerty w ramach festiwalu “Lado w Mieście” (subiektywnego przeglądu najciekawszych polskich projektów muzycznych organizowanego przez Plan B i Lado ABC), którego jesteśmy partnerem. Wstęp wolny!

Artyści występujący na Lado w Mieście 2015:
02.07 – Warszawskie Kombo Taneczne
09.07 – Lomi Lomi / Wulkan
16.07 – Adam Repucha / Wojciech Bąkowski
23.07 – 19 Wiosen
30.07 – Kinsky / Merkabah
06.08 – Innercity Ensemble
13.08 – T’ien Lai / Souvenir de Tanger
20.08 – Bye Bye Butterfly / Zebry a Mit
27.08 – Lotto / Piotr Kurek
03.09 – Warszawska Orkiestra Rozrywkowa Gra Brazilian Octopus

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Spotkajmy się na Placu Zabaw nad Wisłą w każdy czwartek od 2 lipca do 3 września około godz. 20:00.

Każdy uczestnik festiwalu będzie mógł uwiecznić swoją zabawę ze znajomymi za pomocą fotomatu, który będzie dostępny na Placu Zabaw. W każdy kolejny piątek na naszym profilu na Facebooku będziecie mogli znaleźć swoje zdjęcia, oznaczyć się na nich, lajkować i zdobyć voucher o wartości 250 zł dla Waszej ekipy do wykorzystania na wybrane wydarzenie na stronie eventim.pl. Po 10 tygodniach wybierzemy zdjęcie 10-lecia Eventim.pl, które uzyska największą liczbę lajków i nagrodzimy je voucherem o wartości 1.000 zł!

Nagrody

vouchery o wartości 250 zł i główna voucher o wartości 1.000 zł na bilety na wydarzenia Eventim

Nadesłane przez: tamarars Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz