Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Frankenweenie"Opis konkursu

Konkurs trwa do: 10.12.2012

Organizatorem konkursu jest serwis viva-tv.pl.
Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie przez osobę odpowiadającą wymogom z pkt 2.1. Regulaminu jest dokonanie zgłoszenia do Konkursu (dalej "Zgłoszenie") tj.:
a) prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego (zwanego dalej: Formularzem Zgłoszeniowym) na stronie www.viva-tv.pl/konkursy (zwanej dalej: Stroną Internetową), postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi na Stronie Internetowej, prawidłowo wypełniony Formularz Zgłoszeniowy musi zawierać, co najmniej imię i nazwisko osoby zgłaszającej udział w Konkursie, jej adres e-mail, adres korespondencyjny oraz numer telefonu kontaktowego;
b) wpisanie w odpowiedniej rubryce na Stronie Internetowej poprawnej odpowiedzi na Pytanie Konkursowe, które brzmi: "Czy Tim Burton był reżyserem filmu:
a.    Alicja w Krainie czarów
b.    Opowieść Wigilijna
c.    Opowieści z Narnii?"
c) wpisanie w odpowiedniej rubryce na Stronie Internetowej odpowiedzi na Zadanie Konkursowe, które brzmi: "Który film Tima Burtona lubisz najbardziej i dlaczego?". Odpowiedź na Zadanie Konkursowe nie może zawierać więcej niż 1000 znaków ze spacjami.
d) zaakceptowanie warunków Regulaminu Konkursu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz ich publiczne ujawnienie w ograniczonym zakresie w razie wygranej (np. imię, nazwisko, miejscowość) - stosownie do oświadczeń zawartych na Stronie Internetowej. W przypadku Uczestnika niepełnoletniego, stosowną akceptację Regulaminu Konkursu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika powinni wyrazić jego przedstawiciele ustawowi.

Nagrody:
4 rodzaje zestawów:
zegarek i zeszyt (dostępne są 4 zestawy), lub
kubek i czapka (dostępne są 4 zestawy), lub
torba i koszulka (dostępne są 4 zestawy), lub
torba i zegarek (dostępne są 2 zestawy)

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez kajeczka. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: kajeczka Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz