Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "gadżet piłkarski ETNO 2012"

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 22.05.2012

Organizatorem konkursu jest serwis etno2012.com.
Konkurs jest otwarty dla wszystkich zawodowo i hobbystycznie parających się projektowaniem i wykonywaniem niewielkich, designerskich przedmiotów.

Celem konkursu w jest:
a) wyłonienie zwycięskich projektów gadżetów związanych z kulturą piłki nożnej w związku z odbywającymi się w Polsce rozgrywkami EURO 2012,
b) podkreślenie łączących Polskę i Ukrainę więzi kulturowych poprzez nawiązywanie do ikonografii grup etnicznych żyjących na pograniczu tych dwóch krajów, np. Rusinów karpackich,
c) popularyzacja dobrego wzornictwa i poszukiwanie niebanalnych rozwiązań formalnych.

Do konkursu może być zgłoszone maksymalnie pięć prac, rozumianych także jako pięć spójnych wizualnie serii elementów. Dana praca nie może przekraczać następujących parametrów wielkości: 1,5 metra x 1 m x 1 m oraz ciężaru: 15kg. Mile widziane są przedmioty niewielkie, do 30 cm wysokości. Koniecznym warunkiem jest nawiązanie w projekcie do tematyki piłkarskiej, a w szczególności rozgrywek piłkarskich na boiskach trawiastych, rytuałów i wyglądu zawodników, sędziów i kibiców.

Nagrody:
Nagrodami w konkursie są nagrody rzeczowe w postaci sprzętu audiowizualnego lub/i wycieczek zagranicznych (do wyboru) o wartości:
a) Grand Prix - ok. 10 000 PLN
b) Nagroda Publiczności - ok. 5000 PLN
i inne

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez gracet. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: gracet Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz