Reklama na e-Konkursy.info 18.07.19 00:26:19

Konkurs "Gdańsk Press Photo 2012: Moja piłka nożna"

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 16.04.2012

Organizatorem konkursu jest serwis nck.org.pl.
W tym roku konkurs ma charakter międzynarodowy i obejmuje swoim zasięgiem teren Polski i Ukrainy. Założeniem konkursu jest prezentacja spojrzenia na piłkę nożną, obejmującego zjawisko w jak najszerszym zakresie - a więc nie tylko mecze (od podwórkowych graczy- dzieci po największe stadiony świata), ale i wszystko, co piłce nożnej towarzyszy: m.in. kibiców, ich radości i smutki.
Konkurs specjalny wyłoni prace, które zostaną zaprezentowane na wystawie w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku, w trakcie Euro 2012.

Do konkursu można zgłaszać zdjęcia wykonane w dowolnym okresie, publikowane lub niepublikowane. Mogą to być pojedyncze fotografie i/lub fotoreportaże. Maksymalna ilość zdjęć nadesłana przez jedną osobę to 40 sztuk.

Zdjęcia (wyłącznie w postaci plików cyfrowych) można nadsyłać lub dostarczać do 16 kwietnia 2012 r. do Nadbałtyckiego Centrum Kultury w Gdańsku, (ul. Korzenna 33/35, 80-851 Gdańsk).

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne, które zostaną wręczone podczas uroczystego wernisażu wystawy pokonkursowej.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym "Gdańsk Press Photo 2012: Moja piłka nożna.", to wejdź na stronę:www.nck.org.pl;

Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu: regulamin;

Prawa autorskie.
Pkt 8 regulaminu:
Nadesłanie zdjęć na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich prezentację na wystawach pokonkursowych, organizowanych przez Nadbałtyckie Centrum Kultury i partnerów oraz ich ewentualną publikacje w celach promowania imprezy - bez uiszczania honorarium autorskiego

Nagrody:

Nagrody:
- Nagroda Główna: 3000 zł
- Druga Nagroda: 2000 zł
- Trzecia Nagroda: 1000 zł
- Nagroda w kategorii fotoreportaż: 3000 zł
Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez nice. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: nice Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz