Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Generacja P – Herosi na Starcie"

Opis konkursu

Herosi na Starcie to konkurs dla osób takich jak Ty – młodych, kreatywnych i marzących o tym, żeby wcielać w życie własne pomysły i projekty biznesowe. Konkurs realizowany jest w dwóch grupach wiekowych: 16-19 i 20-26 lat. W tym roku dla uczestników przygotowaliśmy też pięć kategorii odnoszących się do cech, który ma w sobie każdy przedsiębiorca!
Podczas konkursu uczestnicy będą rozwijać w sobie wszystkie te cechy, a dzięki nim – swój startup i przedsiębiorczą postawę.

Nagrody

  • Nagroda – każda z dziesięciu nagród finansowych przyznanych zwycięzcom Konkursu: po 5 000 zł brutto za pierwsze miejsce w poszczególnych kategoriach. Nagroda może być przeznaczona na dowolnie wybrany cel.
  • Nagroda prezesa Eurocash - nagroda przyznawana przez prezesa zarządu Eurocash S.A. w wysokości 20 000,00 zł. Nagroda przyznawana  jest wedle uznania prezesa dla najlepszego zespołu, niezależnie od kryteriów oceny wskazanych w pkt 4.4 Zasad.
  • Nagroda publiczności - nagroda przyznawana finaliście, który w swoich kanałach społecznościowych zbierze największą liczbę pozytywnych reakcji pod video pitchem, trwającym 30 sekund. Wysokość nagrody wynosi 5 000 zł brutto. Nagroda może być przeznaczona na działania marketingowe

Nadesłane przez: marzennia111 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

bruce

23.07.21 07:40:40

Data 23 lipca to już kolejny etap konkursu: "Ogłoszenie wyników rekrutacji i zakwalifikowanych Uczestników do eliminacji". Obecnie brać udziału jako nowicjusz nie można.
Konkurs w sumie zatem jest już dziś zakończony. emotka

amenhotep1

23.07.21 02:47:55

2.5.1. Nabór Formularzy zgłoszeniowych – od 1 czerwca do 11 lipca 2021 r.

bruce 0
Dodaj komentarz