Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Giganci ze stali w UPC NA Ż¡DANIE dla Abonentów UPC Polska"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 24.02.2012 do: 25.03.2012

Organizatorem konkursu jest serwis upc.pl.
Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie osoby będące Abonentami Organizatora Konkursu na dzień jego zakończenia oraz które zamówiły w okresie od 24 lutego 2012 roku do 25 marca 2012 roku poprzez Usługę Video na Żądanie świadczoną przez UPC Polska Sp. z o.o. możliwość obejrzenia filmu pt. "Giganci ze stali" i zostały z tego tytułu obciążone opłatą ustaloną przez UPC Polska Sp. z o.o. z tytuły zamówionego filmu.
Po zapoznaniu się z Zaproszeniem do udziału w Konkursie wejść na stronę internetową
Organizatora Konkursu i odpowiedzieć poprawnie na pytania konkursowe i pytanie finałowe, znajdujące się na stronie http://www.upc.pl/gigancizestali w zakładce dedykowanej Konkursowi, w tym udzielić w terminie określonym w Art. 6 poniżej, najciekawszej i najbardziej oryginalnej, w ocenie Komisji, odpowiedzi na pytanie finałowe.

Nagrody:
Nagroda główna: jeden (1) telewizor marki Samsung, 32'', LCDTV, LED 3D, model UE32D6100 o wartości 2313,63 PLN brutto.
2. Nagrody pocieszenia: zestaw gadżetów związanych z filmem "Giganci ze stali" dla 3 osób, o szacowanej wartości 150 PLN brutto, które udzieliły poprawnej odpowiedzi na pytanie zamknięte, a ich odpowiedź na pytanie otwarte, zdaniem komisji zasługiwała na wyróżnienie.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez dorcia77. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: dorcia77 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz